Buitenland Dankbetuigingen Overleden voor P.R. Vaardigheden RL. v.d. Plas (centrale salaris administratie) voor Sociale Verzekering Mw. Y.A.T. de Ridder-Zandbergen (inkoop machines en apparatuur HTB) voor Bedrijfscorrespondentie Mw. M.A. Taal (plaatselijke administratie) voor Praktijkdiploma Boekhouden H.P.C. van Kints (personeeldienst internationaal) voor Doctoraal Sociologie B. Klip (veiligheid en milieu techniek) voor Lawaaibestrijding in de Praktijk R.A.L. de Leeuw (vorderingenbeheer) voor Credit Management M.C. Meerkerk (vorderingenbeheer) voor Praktijkdiploma Bedrijfs administratie Indonesië Na overdracht aan de heer Grasman is de heer J.L.M. Muller terug gekeerd naar Nederland, waar hij op 27 november is gestart in zijn nieuwe functie van Regionaal Technological Controller op de afdeling Technologie en Kwaliteits service HTB. Papoea Nieuw Guinea De heer en mevrouw Kraaijo zijn af gereisd naar Port Moresby, waar de heer Kraaijo de functie van Technical Manager Papua New Guinea Breweries Ltd. zal over nemen van de heer A.M. Vrieling. Frankrijk Mevrouw M.M.E. Horensma is uit Parijs terruggekeerd en per 1 novem ber benoemd tot Senior Product Ma nager Heineken. Zambia De heer J.H.H. Bierbaum zal met ingang van 28 november de functie van Chief Engineer te Lusaka gaan vervullen. Zijn echtgenote zal hem vergezellen. Nigeria De heer K. Verduin vertrekt samen met zijn vrouw uit Zambia om de functie van Technical Director in Nigeria uit te gaan oefenen. China De heer M.J. Otten keerde op 5 no vember terug uit Shanghai, waar hij was gedetacheerd als Effluent In structor bij Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. 23 De heer W.P.D. Groeneveld keerde op 30 oktober terug uit Shanghai. Op 19 november vertrok de heer Groeneveld wederom naar Shanghai voor een tweede detachering als Bottling Hall Trainer bij Shanghai Trainer bij Shanghai Mila Brew. Co. Ltd. Burundi De heer G.J. van Aalst is per 25 ok tober gedetacheerd bij Brarudi S.A.R.L. te Bujumbura in de functie van Chef Departement Entretien Géneral ad interim. Spanje De heer f. Bast is per 6 november gedetacheerd voor een periode van 6 maanden bij S.A. El Aguila te Cordoba in de functie van Instal lation Manager. Bahama's De heer G.N. Bouma keerde op 26 oktober terug van zijn detachering naar Commonwealth Brewery Ltd. te Nassau als Brew Technical Trainer. Bunnik J.M. Verstappen (verkoop) Voor uw belangstelling tijdens zijn ziekte en uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet van der Werff, danken wij u zeer hartelijk. Ah van der Werff-Metzger Langs deze weg wil ik alle 'ware vrienden, vriendinnen' en zij die verontschuldigd verhinderd waren dankzeggen voor de belangstelling, de cadeaus en de bloemenhulde, daarmee kleur gevend aan mijn afscheid. Deze 'last minute boeking' zal ik als een positieve herinnering bewaren in mijn verdere 'H.I.R.- bestaan'. E.G. Lans Mede namens mijn zuster en zwager wil ik iedereen die aanwezig was op de receptie ter gelegenheid van mijn afscheid, heel hartelijk bedanken. Vooral voor de mooie en leuke ca deaus. Nogmaals heel hartelijk dank. August Grimme Mede namens mijn vrouw dank ik langs deze weg de directie en ook mevrouw Van Kooten voor de prachtige fruitmand, het dranken pakket en het cadeau dat wij bij ons 50-jarig huwelijk mochten ont vangen. M.A. Sporrel Op 1 augustus 1989 is overleden de heer H. Hoek (57). De heer Hoek trad op 22 maart 1965 in dienst van Heineken in Den Bosch waar hij, totdat hij in de Heineken Invaliditeitsregeling ging, heeft gewerkt. Op 2 september is overleden de heer D. van Roosmalen (64). De heer Van Roosmalen trad op 25 april 1955 in dienst van Heineken in Rot terdam. In 1957 is hij overgeplaatst naar Den Bosch en heeft daar, tot dat hij op 1 september 1974 in de Heineken Invaliditeitsregeling ging, gewerkt. Op 14 november is overleden de heer J. de Haan (83). De heer de Haan kwam op 23 mei 1922 in dienst van Heineken. Tot aan zijn pensioen op 1 mei 1971 is hij werk zaam geweest in Rotterdam. Op 3 november is overleden de heer W. Pigeaud (69). De heer Pigeaud is op 5 april 1954 in dienst gekomen van Heineken in Amsterdam waar hij tot aan zijn VUT op 1 mei 1982 heeft gewerkt. Op 1 mei 1985 ging hij officieel met pensioen. Op 9 november is overleden de heer H.H.W. Rieck (81). De heer Rieck is op 22 april 1924 in dienst gekomen bij het toenmalige Amstel kantoor in Rotterdam, later Drankenhandel Havenstad. Op 1 december 1973 is hij met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 23