200 miljoen liter frisdrank Prijzen voor Buckler Den Bosch - Tijdens de uitrei king van de Wheels of Retail op vrijdag 6 oktober is Buckler twee keer in de prijzen gevallen. Het alcoholarme bier kreeg een prijs voor de meest succesvolle introductie in het segment alcoholarme dranken in de su permarkten. Ook kreeg Buckler het grote Wheel of Retail van de jury toebedeeld als meest marktvergrotende produkt van 1989. Buckler is volgens het jury-rapport 'een kwalitatief goed produkt, dat slim inspeelt op het alcohol-bewustzijn'. De jury heston uit J. van de Haar (Unigro), D. Onrust (Albert Heijn), J.D. Louisse (Trade Ser vice Nederland), H.C. Veltje (Missets Distrifood), L. Bisse- link (Missets Distrifood), HJ. Smit (C1000) en A. Alderink (Sparmart Steenderen). De uitreiking van de prijzen vond plaats in het Casino in Den Bosch. Daar nam product manager M.J. Bolland de prijzen in ontvangst. Het was voor de veertiende keer dat de Wheels of Retail, een initiatief van het vakblad Missets Distrifood, uit gereikt werden. BtCKi.tR BILR. ZO I.tKKtR DATJE DE tlCOIIOLNItTMIST. V.l.n.r. de heien Maas, voor zitter van de Ondernemings raad, Meijer, produktiemana- ger, Peeters, groepsleider Vru mona met de 200 miljoenste fles frisdrank Bunnik - Donderdag 2 novem ber werd bij Vrumona de 200 miljoenste literfles van dit jaar afgevuld. Het 200 miljoenste exemplaar kreeg een speciaal jubileum-etiket. Door de fan tastische zomer en allerlei acti viteiten rondom de merken be haalde Vrumona zeer goede verkoopresultaten. Eerder dit jaar verraste Vrumona de ge hele frisdrankenwerkeld met de introductie van de PET- retourfles in heel Nederland. Het succes van deze fles was zo groot dat er zelfs een gebrek was aan flessen. Het feit dat Vrumona met ingang van 1 sep tember 1989 7Up-bottelaar voor geheel Nederland is ge worden heeft natuurlijk ook bijgedragen aan het behaalde succes van 1989. Donderdag 2 november werden de mede werkers van Vrumona getrak teerd op gebak vanwege het be haalde record. Product-manager Bolland met de prijzen die Buckler gekregen heeft

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 7