Uitreiking Handleiding Discovervoer Stiva aan 3 demissionair minister Smit-Kroes Achtergrond veranderingen Heineken Nederland 4 Nieuws uit de vestigingen met: Graufilter in dienstgebouw; Consumentenactie Albert Heijn; Europese 'afvalsamenwerking'; 200 miljoenste liter frisdrank; Buckler krijgt prijs Verleden en heden Amstel-terrein 8 Vorderingen verbouw Stadhouderskade 10 Resultaten van het BOSNO-onderzoek 11 Bierserie deel 9: De brouwerij en haar produkten 12 Nieuws uit de vestiging met: Nieuwe ruimte Kwaliteitscontrole Verpakken; Nieuw centraal magazijn; Draagvleugelboot 14 Hobby: J.M. Rijkers en de paardensport 15 Heineken en de KLM 16 Beveiliging pc-gebruik 18 Prijswinnaars jubileum-actie ideeënbus 20 Barremolen; Jumping Amsterdam 21 Uit een ander vaatje getapt 22 Verenigingsnieuws met: Zaalvoetbaltoernooi Zoeterwoude; Heineken Hockey Vereniging; Koele blonde 23 Nieuws uit de vestigingen met: Familie-excursies; 24 Transparantfolie voor export-pallets; 7Up t-shirtactie voor VW-lezers Voorbereidingen Federatief Concours Heineken Fanfare 25 Kroniek 26 Afscheid en jubileum 28 Ideeënbusbeloningen 30 Vakantiekiekjes; Vers in 't Vat; Afscheid Henk Schaap 31 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 456034/ 457234 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) F.P.H. Bot R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt mw. R.A. den Dubbelden ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-1457100. Bij de voorpagina: De Barremolen staat er weer goed bij (zie ook pagina 21)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2