Jubileum J. Rosier Jubileum W.C. van Wijk Jubileum J.J. de Winter Jubileum J. Timmermans Zoeterwoude - De heer Rosier heeft op 6 oktober in het bijzijn van zijn vrouw en kinderen zijn 25-jarig jubileum bij Heineken gevierd. De heer Rosier is werk zaam als afdelingschef van de afdeling Verpakken in Zoeter woude. De heer Rosier heeft een groot aantal van zijn dienst jaren in Nigeria gewerkt. De heer De Goederen, die inten sief met de heer Rosier in Nige ria heeft samengewerkt, vertel de een groot aantal anekdotes over hun gezamenlijke tijd in Nigeria. De heer Nusmeier van de afdeling Verpakken belicht te de ervaringen van en met de heer Rosier in Zoeterwoude. Hij beëindigde zijn toespraak met de onthulling van een affi che met de tekst: "Verder met de heer Rosier". Nadat de heer Rosier zijn familie, de mede werkers van de afdeling en de sprekers had bedankt, werd de bijeenkomst op informele wij ze voortgezet. Maastricht - De heer W.C. van Wijk, Brouwmeester van brou werij De Ridder, vierde 13 okto ber zijn 25-jarig jubileum. De heer Van Wijk heeft de langste tijd van zijn 25-jarig dienstver band als chef brouwafdeling in de brouwerij te Den Bosch ge werkt. Een groot aantal colle ga's van de Bossche brouwerij reisde dan ook af naar Maas tricht. De heren Van Herpen en Ubbink spraken de jubilaris toe in het bomvolle restaurant 'De Brouwerij'. De heer Van Wijk en zijn echtgenote werden tot slot nog luidkeels toegezongen door de aanwezigen. Zoeterwoude - De heer JJ. de Winter vierde 9 oktober zijn 25- jarig jubileum. Momenteel is de heer De Winter werkzaam als Installation Manager te Mons- en-Baroeul (Frankrijk). De heer Scheltema belichtte de carrière van de jubilaris. De heer De Winter heeft aan opvallend veel projecten meegewerkt in zijn 25-jarige loopbaan bij Heine ken. De heer Van der Male bood namens het montageteam uit Mons-en-Baroeul de heer De Winter een cadeau aan, waarna de heer Leeuwenburg enige markante kenmerken van de heer De Winter de revue het passeren. Aansluitend werd de heer De Winter op ludieke wij ze toezongen door enkele colle ga's. selen, achttien stuivers voor een gulden!" De heer Bakker bood de jubilaris aan het einde van zijn toespraak dan ook een zeer toepasselijk cadeau aan: een spaarvarken barstensvol met stuivers. Den Bosch - De heer Timmer mans vierde 15 september zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. De heren Ubbink en De Jonge ontvingen de heer Timmer mans, die was vergezeld van zijn zus. De heer Timmermans is de eerste Belgische medewer ker die zijn 25-jarig jubileum bij onze onderneming viert. De heer Bakker sprak de jubilaris toe: "De heer Timmermans is begonnen als bottelarij-mede werker in Den Bosch en is nu werkzaam bij de Algemene Dienst van de afdeling Verpak ken. De heer Timmermans heeft altijd handel gezien in de samenwerking met Nederlan ders. Bij Jan kon je stuivers wis-

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 29