Afscheid A.A. Vellekoop Afscheid A.R.R. Grimme Afscheid H. Hensel Afscheid EG. Lans en Klomp ontvangen. In een volle Kuiperij sprak de heer Van Schailt de heer Vellekoop toe. Hij zette zijn 30-jarige loopbaan bij Heineken uiteen en dankte hem voor zijn grote inzet en prettige samenwer king. Na de toespraak van de heer Van Schailt vormde zich een lange rij van collega's, oud collega's en andere belangstel lenden, die allemaal persoon lijk afscheid wilden nemen van de heer Vellekoop. Amsterdam - De heer A.A. Vel lekoop nam 22 september af scheid van Heineken als direc teur Regionale Coördinatie Westelijk Halfrond. De heer Vellekoop heeft zich dertig jaar ingezet voor de onderneming. De heer Vellekoop, vergezeld van zijn vrouw en kinderen, werd door de heren Van Schailt "Dank u allemaal, maar laten we nu een biertje drinken." Zoeterwoude - De heer H. Hen sel nam 27 september afscheid van Heineken. De heer Hensel werd ontvangen door de heren Elert, Bremer, Twaalfhoven en Ten Bruggen Cate. De heer Rut gers schetste op ludieke wijze zijn internationale loopbaan bij onze onderneming. Hij vertel de allerlei anekdotes over de belevenissen van de heer Hen sel in Lagos, Singapore en Dja karta. De Hash House Harriers (een groep van vijftien mede werkers) brachten een aantal liederen ten gehore. Omdat de heer Hensel zijn laatste 'mn' bij Heineken meemaakte, boden de Hash House Harriers hem een speciaal t-shirt aan. Tot slot sprak de heer Hensel, met t-shirt aan, zijn dank uit voor zijn fantastische tijd bij Heineken. Rotterdam - In de Raadskelder werd 29 september afscheid ge nomen van de heer E.G. Lans. De heer Lans sloot een dienst verband af van meer dan 20 jaar. De laatste jaren had hij de func tie van Lekerapporteur. De heer Van Woerden belichtte de loop haan van de heer Lans bij Heineken. Na de toespraak overhandigden de dames van de kantine de heer Lans een vogel kooi met papieren geld in plaats van vogels. De heer Lans was duidelijk onder de indruk van zoveel belangstelling. Nadat hij een ieder hartelijk had bedankt voor de aanwezigheid, volgde een gezellige receptie. Zoeterwoude - Na een dienst verband van 36 jaar maakt de heer Grimme gebruik van de Overbruggingsregeling. Op 26 september 1989 werd de af scheidsreceptie gehouden voor de heer Grimme, die de laatste vijftien jaar van zijn lange loop baan in de postkamer werk zaam was. Vergezeld van zijn zus en zwager werd de heer Grimme het middelpunt van een zeer gezellige receptie. De heer Croese typeerde de heer Grimme als een zeer loyale en betrouwbare medewerker. Na een dankwoordje van de heren Buis en Emmen, richtte de heer Grimme zich tot de aanwezi gen met een welgemeend:

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28