Overleden Gini, de kinderen en ik hebben het geweldig naar ons zin gehad op mijn jubileumdag. Wij danken ieder, die daar de laatste 25 jaar aan heeft meegewerkt. De dag stond ook een beetje in het teken van mijn over stap naar Rijnconsult per 1 oktober. Wees verzekerd, dat ik Heineken met de meest positieve gevoelens verlaat en dat u allen een speciale plaats in mijn hart zult blijven innemen. Cok van der Molen Langs deze weg bedank ik directie, collega's en vrienden voor de belangstelling bij mijn 37V2-jarig jubileum. Ook hartelijk dank voor de mooie cadeaus die ik heb mogen ontvangen. J.A. Visser Heel hartelijk dank voor uw getoonde belangstelling bij ons 60- jarig huwelijk. Mede door het optreden van de Heineken Fanfare heeft u er allen toe bijgedragen dat het onvergetelijke dagen zijn geworden. De dank hiervoor wordt mede gedaan door al onze kinderen. De heer en mevrouw v.d. Wielen Graag willen mijn vrouw en ik de onderneming bedanken voor de diverse blijken van belangstelling die getoond werd bij ons 40-jarig huwelijksfeest op 14 september. Cor en Aaf Brouwer Bij deze wil ik namens mijn vrouw en kinderen de directie, de perso- neeldienst en een ieder die mijn 25- jarig jubileum tot een overgetelijke dag heeft gemaakt, hartelijk dank zeggen. Verder wil ik bedanken voor de ludieke en prachtige cadeaus die wij hebben ontvangen. Zelf hoop ik op een blijvend prettige samen werking in de toekomst. E. Zijlstra Met zeer veel genoegen denken mijn vrouw en ik terug aan mijn af scheid op 20 september. Vooral de grote opkomst, zowel van collega's als van oud-collega's heeft ons aan genaam verrast. De schitterende fo toreportage, het geluidsbandje en niet te vergeten het prachtige bloemstuk van De Ridder maakten deze dag tot een onvergetelijke. J. Broer Op 1 september was ik 25 jaar in dienst van onze brouwerij. Velen hebben mij geweldig verrast met hun felicitaties, bloemen en ca deaus. Ik wil graag iedereen die op deze dag aan mij gedacht heeft, hier voor héél hartelijk bedanken. S. van Kooten-Pinke Hiermede wil ik de naaste collega's en bekenden hartelijk danken voor de geschenken en belangstelling die ik tijdens mijn afscheidsreceptie heb mogen ontvangen. Deze dag heeft op ons een grote indruk gemaakt. De heer en mevrouw Verlouw Langs deze weg wil ik, mede na mens mijn vrouw en kinderen, ie dereen bedanken voor de hartelijk heid die ik heb mogen ontvangen tijdens mijn afscheid van de dran kenhandel. De dag was voor ons on vergetelijk, de cadeaus, felicitaties, bloemstukken en dankwoorden zul len voor ons een goede blijvende herinnering zijn. S. Driessen Mede namens mijn echtgenote zeg ik de directie hartelijk dank voor de fraaie fruitmand, het drankenpakket en het geschenk onder couvert, dat wij van u mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwe lijksfeest. f.T. Beek Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk dankzeggen voor het medeleven betoond bij de ziekte en het overlijden van mijn lieve man en vader Piet Lamers. Dat zovelen bij de begrafenis aanwezig waren en wij talrijke condoléances mochten ont vangen, was voor ons een grote steun. Het heeft ons gesterkt en ge troost in deze moeilijke dagen. P.H. Lamers-Janosen en kinderen Op 13 oktober is overleden de heer J.P. Kasteelen (97). De heer Kasteelen kwam op 27 september 1920 in dienst bij Heineken. Tot aan zijn pensioen op 1 juni 1957 is hij werk zaam geweest bij Heineken in Rot terdam. Op 15 oktober is overleden de heer A.W. Agatz (76). Op 1 augustus 1931 kwam hij in dienst van Heineken in Rotterdam waar hij tot aan zijn pen sioen op 1 maart 1978 heeft ge werkt. Op 19 oktober is overleden de heer P.D. van der Werff (70). De heer Van der Werff kwam op 16 juni 1947 in dienst van Heineken. Op 1 juni 1981 maakte hij gebruik van de VUT-regeling. De heer Van der Werff was tot dat moment in dienst van Heineken in Den Bosch. Op 22 oktober is overleden de heer G. Heijmeskamp (69). Op 17 novem ber 1975 kwam de heer Heijmes kamp in dienst bij de dranken handel Amersfoort waar hij tot aan zijn pensioen op 1 april 1985 heeft gewerkt.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27