Huwelijken Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Horecagebieden Zoeterwoude Geslaagd Rotterdam Zaïre Buitenland Italië St. Lucia Indonesië Zambia Onze dienst verlieten Amsterdam Horecagebieden Dankbetuigingen Mw. E. Blanksma (personeelszaken bier) met R. Vonk Suzanne E.; d.v. R. de Waard (marke ting research) Gregory A., z.v. mw. H. Stolk (admi nistratie, West Brabant/Zeeland) Janneke E., d.v. H.X.M. Maas (ver koop Amsterdam/Utrecht) Björn, z.v. B.M. Potjewijd (expeditie, Nijmegen) Steven z.v. J.W. Tromp (planning en control commercie bier) Manon, d.v. A.J. Oostrum (plaatselij ke administratie) Maurice, z.v. H.B. Overzier (electrotechnische tekenkamer) Frank, z.v. G.J. v.d. Flier (kelders) Sven, z.v. B.M.A. Geijsen (storings- groep verpakken en MIT) Lisette S., d.v. J.H. de Jong (afvalwa terzuivering) Muhutika, d.v. J.J. Labage (bottelarij) T. de Haan (orderbehandeling, ETA) voor M.B.A. Mw. S.E. Barto (orderbehandehng, ETA) voor Scheepvaart Vervoer en Expeditie De heer P.H.A. Kemp en zijn familie zijn vanuit Zambia teruggekeerd. Per 1 oktober volgt de heer P.H.A. Kemp een brouwopleiding in Edinburg, En geland. De heer D.H.M. Geerlings is met zijn vrouw vanuit Zaïre, Bukavu te ruggekeerd naar Nederland in af wachting van een nieuwe functie. De heer J.W. van Niersen is per 16 oktober gedetacheerd bij Birra Dreher S.p.a. te Cagliari voor een pe riode van zes maanden in de functie van Electrical Installation Manager. De heer J.M.M. Luk is per 22 okto ber gedetacheerd naar Windward en Leeward Breweries Ltd. te Vieux Fort in St. Lucia voor een periode van ca. zes weken. Hij bekleedt daar de functie van Installation Engineer. De familie Grasman is op 15 okto ber afgereisd naar Jakarta. De heer R. Grasman zal daar de functie van Technological Controller bij P.T. Multi Bintang Indonesia overnemen van de heer J.L.M. Muller. De familie Kool is op 30 oktober naar Lusaka Zambia vertrokken. De heer W. Kool is daar aangesteld als Operations Controller en is de op volger van de heer Verduin die als Managing Director Technical in Lagos, Nigeria zal worden aan gesteld. Mw. L.M.M. Keijzer-Willems (export) M.F.J. Jansen (corporate marketing/ licenties Europa) Mw. I.P.M. v.d. Vorm-van Zijl Mede namens mijn vrouw wil ik allen hartelijk danken die mijn afscheid op 30 augustus tot een onvergetelijke gebeurtenis hebben gemaakt. Uw vriendelijke woorden en blijken van waardering hebben mij goed gedaan. f.A.D. Witbraad Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken, collega's en verder ieder een hartelijk bedanken voor de cadeaus, bloemen en de vele afscheidswoorden. De ontvangst en receptie hebben op ons een onvergetelijke indruk gemaakt. L. Reinders

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26