4e plaats zaal- voetbaltoernooi Hockey-ers zoeken leden Sloepenrace met 'Koele Blonde' Zoeterwoude - Een afvaardiging van Heineken Zoeterwoude heeft zaterdag 28 oktober deel genomen aan het 'Edo Bonsai zaalvoetbaltoemooi' in Bos koop. Deelnemende bedrijven aan het toernooi waren: Akzo, Bokma, Sony, Grafie Bonsai, Edo Bonsai en Heineken Zoe terwoude. Akzo behaalde de eerste plaats van dit zaalvoet baltoemooi. Het Heineken team werd vierde en het team van Bokma helaas zesde op de ranglijst. De wedstrijd tussen Bokma en Heineken eindigde in een overwinning voor Heineken met 11-2. Piet Groe nendijk van het Heineken team was in deze wedstrijd met vier goals topscoorder. Het was een sportief toernooi en ook goed georganiseerd door plantenbedrijf Edo Bonsai. En met het behalen van de vier de plaats zijn wij ook best tevre Amsterdam - De Heineken Hockeyvereniging is op zoek naar nieuwe leden. Hoewel de vereniging zo'n 55 leden kent (onder wie 20 dames en 35 he ren), kan zij toch nog enkele enthousiaste hockey-ers ge bruiken. Zeker omdat de ver schillende leden verspreid zijn over de Heineken-vestigingen en vaak ook nog een drukke baan hebben. 'Nieuw bloed' is dan ook van harte welkom! De Heineken Hockeyvereni ging werd in 1982 opgericht, te gelijkertijd met de start van de Bedrijfscompetitie. Aanvanke lijk speelde alleen een heren team. Later werd ook een dames-hockeyteam samenge steld. Tijdens de Bedrijfscompetitie speelt de Heineken Hockeyver eniging zo'n twaalf keer tegen bedrijven uit de Amsterdamse regio. Er wordt gespeeld op (kunstgras)velden van verschil lende verenigingen in het Am sterdamse Bos. De wedstrijden vinden meestal op maandag- of dinsdagavond plaats. Naast de Bedrijfscompetitie, neemt de Heineken Hockeyvereniging ook aan diverse andere toer nooien deel. Wie zin heeft om mee te doen met de Heineken Hockeyver eniging, kan zich opgeven bij Monique de la Cour, toestel 3491 in Amsterdam. den. Het gaat ons naast het be halen van een zo goed mogelijk resultaat vooral om de gezellig heid!", aldus de heer L. Slappen- del van het Heineken zaalvoet balteam. Amsterdam - In de grachten van Amsterdam werd zaterdag 14 oktober de jaarlijkse sloe penrace gehouden. Hieraan de den 62 sloepen mee. Onder de deelnemers bevond zich ook de 'Koele Blonde' van de Bossche Heineken-ploeg. Zij wist na een spannende strijd als negentien de over de finish te komen, twee plaatsen hoger dan vorig jaar. "Vorig jaar moesten we he lemaal 'op ons zelf' roeien", ver telt bemanningslid Paul van der Aart over de wedstrijd. "Nu hadden we competitie van een andere sloep, die ons telkens probeerde in te halen. Elke keer als zij de aanval inzetten, gin gen wij er weer extra tegenaan. En dat houdt 'de spirit' erin." De Heineken-roeiers kwamen overigens niet geheel ongeha vend uit de strijd. Halverwege de race verloor stuurman Ferry Monsma de vlag. En daarmee verloor het team ook een beetj e zijn identiteit als Heineken- ploeg. "Maar we zijn inmiddels een vertrouwd verschijnsel bin nen de roeisloepenwereld. Men zal de naam 'Koele Blonde' dan ook snel met Heineken verbin den", aldus Van der Aart. Eind deze maand houden de Bossche roeiers nog een gezel lige afsluiting in Rotterdam. Daarna zal de 'Koele Blonde' een onderhoudsbeurt krijgen. Behalve het schuren en schilde ren van de boot moeten er nieu we riemen en een dekzeil ko men.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 23