Gelukkige winnaars Jubileum-actie Ideeënbus R.F.M. Oerlemans L.H. Robben Donderdag 26 oktober 1989 heeft Notaris Mr. J.C. Posch de trekking verricht van de jubi leum-actie 'Heineken Ideeënbus 30 jaar'. Er waren totaal 138 ideeën die voldeden aan de voorwaarden van het reglement van de Ideeënbus. Deze kwa men in aanmerking voor de verloting. Deze ideeën hadden een gelijke kans om getrokken te worden door de notaris. Hieronder volgt een reactie van de gelukkige prijswinnaars. De eerste prijs, een vliegreis met verblijfsarrangement voor twee personen naar de Verenig de Staten, is gewonnen door de de heer R.F.M. Oerlemans. De heer Oerlemans, werkzaam op de afdeling Verpakken in Den Bosch stuurde een idee in voor Winnaar van de tweede prijs, een reis voor twee personen naar de Canarische Eilanden, is de heer L.H. Robben. Ook de heer Robben is werk- zaam op de afdeling Verpakken in de Bossche brouwerij. Het idee van de heer Robben be spaart lijm. Dat de heer Robben veel ideeën heeft blijkt ook uit de pagina Ideeënbus van Vers van 't Vat, waar zijn naam vaak wordt vermeld. "Regelmatig ontvang ik een beloning voor een idee, maar dit kwam echt heel erg onverwacht. Ik vind het hartstikke leuk dat ik deze reis heb gewonnen", aldus de heer Robben. M J.P.G. Twaalfhoven, notaris mi. f.C. Posch, mevr. B.J. Hoks, F.G.A.M. Roolaait verbetering van een kratten- wasser. De heer Oerlemans: "Toen ik het telefoontje kreeg was ik eerst helemaal verbou wereerd, ik geloofde het ei genlijk niet. Toen het later echt tot me doorgedrongen was, hebben we er een 'doorzakker- tje' op gedronken."

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 20