Heineken acht wint C-finale Roeiregatta Vers in 't Vat Yvonne, bedankt! Vers in 't Vat is een rubriek waarin - willekeurig - nieuwe medewerkers van onze onder neming worden voorgesteld. Deze keer is dat de 23-jarige Irma Wouterse. Irma kwam begin januari via een uitzendbureau bij het Heineken Verkoopkantoor Noord-Holland in Alkmaar te recht. Per 1 mei kreeg ze daar een vast dienstverband als ver koop-telefoniste. "En dat bevalt me prima", vertelt de van oor sprong Gelderse Heineken- medewerkster. "Ik heb het heel erg naar m'n zin. Ik werk op een leuke afdeling, met fijne col lega's." Dat werk bestaat voor namelijk uit telefoneren. Irma hierover: "Op maandag en dins dag zit ik voortdurend achter de telefoon. Dan zijn we ook echt aan het verkopen. Op de andere dagen houd ik me ook bezig met het administratieve gedeelte, zoals de facturatie en de in- en uitgaande post." Voordat Irma bij Heineken kwam, was ze al in diverse functies werkzaam. Zo was ze een tij dlang secretaresse, recep tioniste en verkoopster. Haar secretaresse-opleiding volgde ze aan het HOI (Helders Onder wij s Instituut) in Den Helder. In haar vrije tijd houdt de nieuwe medewerkster zich op het spor tieve vlak bezig met zaalvoet bal en fitness. Op de vraag of je als verkoop telefoniste nog een bepaalde karaktertrek moet hebben, ant woordt Irma: "Ik vind dat je wel een beetje je praatje klaar moet hebben. Je moet je niet te snel laten afschepen. Maar dat is overigens ook een eigenschap die je wel tijdens je werk leert. Anders verkoop je niets." Rotterdam - De Heineken acht heeft 16 september de C-finale, de derde hoogste finale-heat van de Mees Zoonen roei regatta, gewonnen. Deze roei- wedstrijd werd traditiegetrouw gehouden op de Bergse Voor- plas in Rotterdam. Een record aantal deelnemers met 68 ach ten had zich dit keer voor de re gatta aangemeld. De wedstrij den werden geroeid in twee heats, een voorronde en een fi nale heat. Door het winnen van de voorronde wist de Heineken Met ingang van dit nummer heeft Mevrouw Y.C.M. Plaats- man-Peeters haar functie als correspondente voor Vers van 't Vat beëindigd. Yvonne is per 1 september in dienst getreden van Bols Benelux B.V. acht zich te plaatsen voor de C-finale, die ze na een zeer spannende race uiteindelijk met een lengte verschil won nen van het team met de Olym pische roeiers Rienks en Flo rijn. Een goede reden voor de Heineken acht om volgend jaar weer mee te doen. Wie ook in teresse heeft zich op dit sportie ve pad te begeven, kan zich voor de zevende regatta aan melden bij de heer R.A.M. Dou- que, tst. 7022 in Zoeterwoude. Redactie en Redactiecommis sie willen haar van harte bedan ken voor het werk dat zij gedu rende enkele jaren voor Vers van 't Vat heeft gedaan. Zij wensen haar veel succes bij de nieuwe onderneming. Bij de achterpagina: De garage, kantine en stal van de Rotterdamse vestiging. De foto is gemaakt in 1952

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 31