Aanbieding eerste videoband 'Sahara' Vijftig jaar Centraal Brouwerij Kantoor Nieuws uit de vestigingen met: 6 Rondje Bier van Missets Horeca in Den Bosch; Slaan eerste paal van nieuwe opslaghal in Bunnik; Internationale dag rondom retour PET-fles bij Vrumona Benoemingen Verenigingsnieuws met: fietsclub Bunnik; Clubkampioenschappen tennis 19 Zoeterwoude; Oproep oud rugby-ers; Aankondiging jubileumconcert Heineken Fanfare Bokbierseizoen geopend 20 Hobby: Henk van de Berg uit Bunnik en het circus 21 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 456034/ 457234 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) F.P.H. Bot R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Met het tappen van het eerste glas Heineken Bokbier opent Anton Geesink het Bokbier seizoen 1989 (zie ook pagina 20) Eerste stagiair-middag bij Heineken Zoeterwoude 8 Functie gefocust: Ben van der Aa uit Den Bosch 10 Heineken en 1992 12 Uitslag cd-prijsvraag Pepsi Cola 14 Management-training in kader van BOSNO 15 Bierserie deel 8: Kwaliteitscontrole 16 Uit een ander vaatje getapt 18 Van idee tot beloning 22 Evenementen met: Memorial Flight in Arnhem; Amstel 24 Bowl in Amsterdam; Heineken Skeelerrace in Leeuwarden Nieuws uit de vestigingen met: Rugetiketten voor export 25 VS; Hopplant in Zoeterwoude in bloei; Nieuwe vrachtwagen Pepsi Cola Kroniek 26 Afscheid en Jubileum 28 Ideeënbus 30 Vers in 't vat; Heineken acht in Roeiregatta; afscheid 31 correspondente; Bij de achterpagina De heer G.R. Habbershaw (Links), directeur Export, wordt per 1 november benoemd tot general manager van El Aquila S.A. in Spanje. De heer L.F.D. van der Minne volgt hem met ingang van eerdergenoemde datum op als directeur Export. De heer Van der Minne is momenteel nog general manager van de Murphy Brewery Ltd. in Ierland. De heer M. Foley, marketing en sales manager bij de Murphy Brewery, wordt per 1 november de nieuwe general manager in Ierland.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2