Jubileum W. Wagenaar Jubileum E. Zijlstra MISVERSTAND Den Bosch - De heer W. Wage naar vierde 8 september zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Hij is werkzaam op de afdeling Verpakken in de brouwerij van Den Bosch. De heer Wagenaar werd samen met zijn echtgeno te ontvangen door de heren De Voogd, De Jonge en Naus. De heer Naus belichtte in een goed bezette Cambrinuskelder de loopbaan van de heer Wage naar. Voordat hij naar Heineken kwam, was de heer Wagenaar werkzaam in de scheepsbouw. In de Bossche brouwerij heeft de heer Wagenaar jarenlang ge werkt aan de World Tandem La- bellers. Via de inpakstraten is hij bij de kratten-uitpakker en -wasser gekomen, waar hij nu nog werkzaam is. De heer Naus tot slot: "Als collega is de heer Wagenaar een prettige man, met gevoel voor humor, rustig en plichtsgetrouw." Zoeterwoude - De heer E. Zijl stra vierde 8 september in het bijzijn van zijn vrouw en kinde ren, zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. De heer Zijlstra is zijn loopbaan begonnen bij de Amstel Brouwerij. In 1982 kreeg hij de functie van Coördi nator Onderhoud Verpakken/ MIT in Zoeterwoude en deze functie vervult de heer Zijlstra momenteel nog. De heer De Goederen sprak de jubilaris toe. De heer Knippenberg gaf nog een toelichting op de toespraak en ging vooral in op de specifie ke eigenschappen en kwalitei ten van de heer Zijlstra. Enkele afdelingscadeaus werden op lu dieke wijze aan de heer Zijlstra overhandigd. Tot slot gaf de heer Voet, destijds praktikant- begeleider van de heer Zijlstra, een verklaring voor de geslaag de loopbaan van de jubilaris. Met veel belangstellenden, on der wie een groot aantal oud collega's, bleef het nog lang ge zellig in De Hooiberg. In de vorige Vers van 't Vat is helaas een fout geslopen in het bericht van het gezamenlijk af scheid van de heren L.F. van de Bergh, L. Reinders en J. van Rijn op woensdag 30 augustus in de Cambrinuskelder te Den Bosch. De bijschriften bij de foto's van de heren L.F. van de Bergh en J. van Rijn waren abu sievelijk verwisseld. Om alle misverstanden te voorkomen plaatsen we hier nogmaals de foto's van de heren Van de Bergh en Van Rijn met de juiste namen erbij, met excuses voor de ontstane verwarring.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 29