Gezamenlijk afscheid J.L.M van Gorp, M. van Dijk en J.M. Verlouw Afscheid J. Broer Den Bosch - In een druk bezette Heineken Ontspannings Cen trum werd 22 september de af scheidsreceptie voor de heren J.L.M. van Gorp, M. van Dijk en J.M. Verlouw gehouden. De drie afscheidnemende collega's werden vergezeld van hun echtgenotes ontvangen door de heren Kolff en Westra. De heer Kolff richtte een woord van welkom tot de drie heren en hun echtgenotes. De heer Van Gorp maakt ge bruik van de Regeling Ver vroegde Uittreding (VUT). De heer Van Gorp, die milieuver zorger in Den Bosch was, werd toegesproken door de heer Westra. Hij belichtte de accura tesse, het gevoel voor schoon maken en de rust die de heer Van Gorp uitstraalde tijdens zijn werk. De heer Stams, die als Groepsleider van de afde ling Verpakken jarenlang met de heer Van Gorp heeft samen gewerkt, sprak nog enkele woorden tot de vutter. Ook de heer M. van Dijk maakt gebruik van de VUT. Hij heeft jarenlang op de afdeling Ver pakken als bedieningsman ge werkt. De heer Van Dijk heeft altijd veel van water gehouden. Ook nadat hij was uitgevaren en bij Heineken in dienst kwam, bleef hij het water en de woonboot trouw. Vandaar dat de meeste collega's de heer Van Dijk beter kermen als 'de schip per'. Vervolgens richtte de heer Van Dinther het woord tot de M. van Dijk J.M. Veilouw heer Van Dijk. Hij benadrukte de prettige samenwerking met de heer Van Dijk. Ook de heer Verlouw sloot zijn loopbaan bij Heineken feeste lijk af in het Heineken Ont spannings Centrum. De dag voor de receptie had de heer Verlouw nog zijn laatste klan ten in het Personeels Uitgifte Magazijn. Voor vele medewer kers van de Bossche vestiging is de heer Verlouw dan ook een bekende verschijning. De vriendelijke en hulpvaardige wijze waarop hij jarenlang werkzaam was in het PUM maakte hem een graag geziene medewerker. De heer Veen dankte hem voor de grote inzet en prettige samenwerking. Zoeterwoude - De heer J. Broer nam op 20 september afscheid van Heineken. De heer Broer, medewerker Planning Con trol Stafdiensten Bier, maakt gebruik van de Overbruggings regeling na een dienstverband van ruim dertig jaar bij onze on derneming. De heer Vaandra ger schetste de heer Broer als een uiterst consciëntieus per soon met een aantal opmerke lijke eigenschappen. In dit ver band mag het dubbelzijdig gebruiken van kladpapiertjes zeker niet onvermeld blijven. Tot slot las de heer Broer voor uit eigen werk, het schrijven van proza is namelijk één van zijn liefhebberijen. Er werd veel gelachen in de zaal, waarna een gezellige receptie volgde.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28