In memoriam H.A. Copier In memoriam F. Mulder In memoriamT.vanHautum Den Bosch Horecagebieden Maastricht Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden Mw. G.J. Smies-Dekkers (plaatselijke administratie) Mw. J.H.C.T. de Zeeuw-Maas (plaat selijke administratie) M.G.M. Smit (horeca tapservice West/Midden Nederland) J.A.P. Timmermans (physieke distri butie) Mw. K. Versluis-Bosman (planning en Control horeca) A.A. Sevink (EFI Nederland) Mw. E. van Diest-Stappers (perso neelsdienst produktie) W.J. van Houten (reclame-artikelen inkoop HTB) C. v.d. Molen (onderhoud en inspec tiesystemen) Mw. A.M.C.M. Menken-de Groot bedrijfsbureau J.A. Fainha da Cruz (storingsgroep verpakken en M.I.T.) B. Oudshoorn (bottelarij) De felicitaties en attenties ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest alsmede de persoonlijke aanwezigheid van vertegenwoordigers van de directie van Heineken en van vele oud collega's hebben ons uiterst dankbaar gestemd. Wij hebben dit als symbolisch ervaren voor onze lotsverbondenheid met het bedrijf. fan Werts en Marie de Mug Langs deze weg wil ik; mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk bedanken voor de bloemen en het drankenpakket dat wij ontvingen uit handen van de heer L. Kregel ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest. C. de Roos Wij waren blij verrast door de leuke attenties die wij uit handen van mevrouw Van Kooten mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Familie G. Drees-de Groene Vergeten doet de firma Heineken zijn oud-medewerkers niet. Het was een volkomen verrassing om bij ons 40-jarig huwehjk het mooie bloem stuk en drankenpakket te ontvangen. Ook namens mijn vrouw, hartelijk dank aan de directie en mevrouw Van Kooten. W. Houtkamp Op 11 september is overleden de heer f. Matahelumual (72). De heer Matahelumual kwam op 11 juni 1957 in dienst van Heineken in Rotterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 aprii 1982 heeft gewerkt. Met een gevoel van verslagenheid en ongeloof vernamen wij dat Henk Copier op 24 september tijdens de beoefening van een van zijn geliefde sporten was overleden. Henk werd slechts 51 jaar. Hij was bijna negen tien jaar in dienst van de brouwerij. De eerste jaren, in Rotterdam, was hij werkzaam in de Instrument makerij. Vanaf de nieuwbouw was hij vervolgens in Zoeterwoude werk zaam als Meet- en Regeltechnicus. Wij zullen ons Henk herinneren als een fijne collega die altijd bereid was te helpen, als een vakman die zijn werk serieus nam, maar ook als iemand met een goed gevoel voor humor. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid van Henk moeten nemen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het ver werken van dit grote verlies. Wm* M Op 30 september is de heer F. Mulder op 54-jarige leeftijd overle den. In zowel binnen- als buitenland was de heer Mulder een medewer ker met grote inzet, een collega met gevoel voor menselijke verhoudingen en een man met een groot doorzettingsvermogen. Nadat hij op 1 januari 1961 in dienst trad bij Heinekens Brouwerijen Nederland BV te Rotterdam als Tropenmachinist in opleiding, is de heer Mulder gedurende zijn verdere loopbaan wereldwijd werkzaam ge weest in onder meer Nigeria en Trinidad. De uitoefening van zijn laatste functie bij Zambia Breweries Ltd. in Lusaka, als Zambia Engineering Manager mag als toon beeld gelden voor de heer Mulder's enorme wilskracht. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en ouders alle sterkte toe dit verlies te dragen. Met verbijstering namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze collega Toon van Hautum op de nog zo jonge leeftijd van 35 jaar. Sinds 1979 was Toon werkzaam als vorkheftruckchauffeur binnen de afdeling Intern Transport van de vestiging 's-Hertogenbosch. Wij allen hebben hem leren kennen als een serieuze collega, waar prettig mee te werken was. Buiten zijn werk was hij actief binnen de wandelsportvereniging en menigeen zal hem zich herinneren als chauffeur van de verzorgings auto. Nog vol plannen voor de toe komst heeft hij niet meer de tijd gehad deze, samen met zijn vrouw Coby, te realiseren. Onze gedachten gaan uit naar Coby, de kinderen en verdere familieleden. Mogen zij de kracht vinden om dit grote verlies te kunnen verwerken. Bedankt voor alles Toon, rust in vre de.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27