Huwelijken Amsterdam Horecagebieden Rotterdam Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Horecagebieden Katwijk Zoeterwoude Geslaagd Amsterdam Rotterdam Buitenland Italië Griekenland Zaïre/Rwanda Martinique Singapore Kameroen China Nieuw Caledonië Onze dienst verlieten Amsterdam 26 H. Harens (afdeling Raad van Be stuur) met mw. H. Treur Mw. S.A. Swierenga (management opleiding en vorming) met W. van Sark J. Craandijk, (drankenhandel, Rotterdam) met mw. Y. van Rhede van der Kloot P.Th.W. Zonneveld (verkoop, Noord Holland) met mw. P. Wassenaar E.J.G. Pols (verkoop, Hoofddorp) met mw. M.H.M. Boon A. Brans (export informatisering) met mw. A.H. Mellema H.P. van Gammeren (order behandeling en traffic ETA) met mw. C. Ouwerkerk E.P.W.R. Backer (apphcatie ontwikkeling) met mw. A.A.E. Bavelaar Mw. f.H. Bannink (bedrijfs geneeskundige dienst) met H.J.M. Heijerman Mw. J. Delmeer (analytisch labora torium instrumentele analyses) met J.P. Splinter Mw. A.W v.d. Plas (secretariaat administratie HTB) met S.E.T. Star Mariëtte I., d.v. S. Hiemstra (export) Kimberley, d.v. P.M. de Groot (expeditie, Breda) Kim, d.v. J.W. van Limbeek (expeditie, Almelo) Jordy, z.v. E.F.M. Vandevenne (ad ministratie, Nuth) Lisa, d.v. mw. I.P.M. v.d. Vorm-van Zijl (interne dienst) Mark M.J., z.v. A.T. Messemaker (Proseco) Pieter J., z.v. mw. H.Tasseron- Haasbroek (tandheelkundige dienst) Mart T., z.v. J.P.A.M. v.d. Jagt (appli catie ontwikkeling) Tamara G., d.v. mw. Y. van Stelc-San- ders (pubhc relations) en J.A.A. van Stek (reclame service dienst, Am sterdam) Nadine d.v. G.J. van Brummelen (centrale salarisadministratie) Wesley M.R., z.v. M.J.W.M. Bakker (on twerpafdehng) Anne J., z.v. J.L.M. op de Kamp (procesautomatisering en electro) Wouter, z.v. mw. B.E.G. v.d. Meij-van Dorp (secretariaat correspondentie HTB) Jeffrey, z.v. J.P. Kestro bottela rij) Melanie L., d.v. B. Vork (bottelarij) J.W. Kortenoever (concern EFI) voor Doctoraal Fiscale Economie C.A.W. van der Valk (concern EFI) voor HEAO-BE Mw. S. Meeuwissen-Nieuwdam (export, duty free) voor Word-Perfect J.J.F.G. de Vassy (orderbehandeling en traffic ETA) voor Export Manager I.S.W. De heer J.P. van der Maden, Chief Engineer bij Birra Dreher in Massafra, is met zijn gezin verhuisd naar Milaan. Hij vervult daar sinds 1 oktober de functie van Assistant Chief Engineer op Central Engineering Department. Met ingang van 1 september is de neer H. van Schaik, voorheen Head Technological Department van Athenian Brewery S.A. in Athene met pensioen gegaan. Hij is inmiddels opgevolgd door de heer J.A.M. Schellen. De heer J.J.F. de Vos is op 17 sep tember met zijn gezin vanuit Bukavu in Zaïre vertrokken naar Gisanyi in Rwanda. De heer De Vos vervult daar de functie van Chef Service Entretien. Op 16 september keerde de heer P. Bleys terug uit Lamentin waar hij was gedetacheerd in de functie van Chef de Fabrication ad interim. De heer J.R. Kolkman keerde per 13 september terug van een detachering als Technologist bij TUAS Singapore. De heer A. Filé keerde per 13 sep tember eveneens temg uit Singapore. Hij was daar gedeta cheerd als Senior Specialist Proces Automation TUAS. De heer H. de Sitter keerde per 16 september terug uit Singapore. Hij was daar vanaf 7 augustus ge detacheerd in de functie van Technologist TUAS. De heer A.J. Bracke keerde per 22 september terug uit Douala al waar hij bij International Brasserie S.A. was gedetacheerd als Specialist de Montage/Electricien. De heer M.J. Otten vertrok op 9 sep tember voor een detachering van enkele maanden naar Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. in de functie van Effluent Instructor. De heer G.D.J. Groeneveld vertrok op 16 september eveneens naar Shanghai alwaar hij voor een periode van zes weken de functie van Bottling Hall Instructor bekleedt. De heer M.H. van Deursen is per 31 augustus gedetacheerd bij de Brasserie de Nouvelle Calédonie te Noumea. De heer Van Deursen is voor ongeveer drie maanden gedeta cheerd in de functie van Specialiste Entretien Panfié. Mw. S.A. van Sark-Swierenga (mana gement opleiding en vorming)

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26