Succesvol fiets- seizoen van R.T.C. Vramona Rugby-ers opgelet Tennis Club- kampioen schappen Jubileumconcert Heineken Fanfare Bunnik - De Rijwiel Toer Club Vrumona kan terugkijken op een succesvol fietsseizoen. Dit is grotendeels te danken aan het prachtige zomerweer van dit jaar. Het ledental van de fietsclub is dit jaar met ruim dertig procent gestegen. R.T.C. Vrumona telt nu 51 leden. De fietsliefhebbers van R.T.C. Vru mona fietsten mee met een tiental georganiseerde tochten. Er werd deelgenomen aan een aantal "Heineken concernrit- ten" in Den Bosch, Amsterdam en Bunnik, maar ook aan toer tochten van andere verenigin gen. R.T.C. Vrumona wordt ac tief gesponsord door één van de eigen merken, te weten Isostar. Welke oud-rugby-ers hebben zin om nog eens een stevige rugbywedstrijd te spelen! Bert van Remortel, vertegenwoordi ger van wijnhandel Reuchlin in Brabant, roept geïnteresseer den op om als Heineken-team een wedstrijd te spelen tegen de veteranen van de rugbyclub Middelburg. De gastheren heb ben aangekondigd dat zij zullen zorgen voor een gezellige derde helft met Zeeuwse spijzen. Be langstellenden kunnen contact opnemen met Bert van Remor tel, telefoon (01650-) 69884. Den Bosch - Het jubileumcon cert van de Heineken Fanfare vindt plaats op zaterdag 4 no vember in het Heineken Ont spanningscentrum te Den Bosch. Het concert begint om 14.00 uur. Alle Heineken- medewerkers zijn hierbij van harte welkom. leden, die ervoor in zijn om toernooien te spelen", aldus de heer J. Sondag, voorzitter van de tennisvereniging in Zoeter- woude. Zo worden er verschil lende toernooien georgani seerd gedurende het jaar, onder meer het openingstoemooi aan het begin van het seizoen. Ver der het mixed partnertoemooi, leerlingentoernooi en invitatie- toernooien. Het seizoen wordt afgesloten met een kersttoer nooi in Warmond. Zoeterwoude - De Zoeter- woudse tennisvereniging heeft 24 september de jaarlijks ge houden clubkampioenschap pen afgesloten. Er waren van de zes groepen enkel en van de vijf groepen dubbel totaal zestien finalisten overgebleven. De voorrondes waren eerder in het seizoen gespeeld. Van de 450 leden, die de tennisvereni ging telt, deden 170 leden mee aan de clubkampioenschap pen. "Het zijn meestal dezelfde

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 19