Uitslag Pepsi Cola prijsvraag iets» maar drinkt Pepsi bij tedere spatie. Zijn smaak was verpest, Er zit talent onder Vers van 't Vat- lezers. Dat bleek de afgelopen tijd wel uit de limericken die in het kader van de prijsvraag 'win een cd van Pepsi' naar de redactie van Vers van 't Vat werden gestuurd. Grappige, speelse, maar ook ondeugende limericken werden ingezonden. De winnaars van de actie hebben inmiddels de cd al thuis ontvangen. De leukste limericken hebben we hier op deze pagina bijeengezet. Ik vond het wel een leuk idee. Een limerick in mil voor een cd. Vol waardering voor onze Pepsi, krijg ik dorst als ik weer zo'n fles zie, tijdens de reclame op teevee. Marit Jonas uit Leiden Wanneer ik allerlei 'nep' zie van frisdranken op een receptie, denk ik: "Wat een gein, 't zou zo fijn kunnen zijn. Waarom drinken die lui toch geen Pepsi?" W.M. de Rooy uit Rotterdam H. Stend uit Muiden De typiste van m'n zakenrelatie, raakte geheel uit de graüe Gevraagd naar het waarom. zei hij: "Ze is lang niet dom, WiHem van der Est uit Rotterdam Ten oude man uit Laren, trok uit zijn hoofd alle haren. had verkeerde cola geteSed Alleen een glas Pepsi Leonie Foncke uit Linschoten Er was eens een vrouw bij commercie. Zij had veel plezier in haar functie. Dag in dag uit, verklaarde zij luid, dat het goed gaat met de PET-fles van Pepsi. Mevrouw M. Kemper uit Zevenhoven Ze houdt van muve met de Pepsi-cd, haar een romantisc decoüeté. M. Oostenrijk uit Ridderke Een computerfreak uit Koog aan de Zaan leed een zeer gesloten bestaan. Met 'n glas Pepsi alleen kwam hij door de barrière heen. Dan kwam ie achter z'n scherm vandaan. in Drachten, rwvan Dam-Fasel Uit Leiden Mevrouw c. w. vu«

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 14