Nieuwe stelling sixpacks Andere opzet Heineken Shop Op dit moment worden proe ven met twee nieuwe soorten verkoopstellingen voor six- packs afgerond. Op initiatief van Heineken hebben twee ex terne interieurbouwers deze stellingen voor de thuisver- bruikmarkt ontworpen. Door het toenemende aanbod van bieren in sixpacks was hier be hoefte aan. Het ene ontwerp is een aangepaste versie van een al bestaande frisdrank-stelling van de firma Van Keulen. Voor deel van deze stelling is dat het achterste gedeelte van het schap in één beweging naar vo ren getrokken kan worden als het voorste gedeelte is uitver kocht. De andere stelling is een verrijdbare stelling met schuin- geplaatste schappen. Hierdoor schuiven de sixpacks vanzelf naar voren als er voorin een pak uitgenomen wordt. Deze stel ling kan van achteren bijgevuld worden. Dit schap kan pro bleemloos ingepast worden in reeds bestaande stellingen. Laatstgenoemde stelling is ont wikkeld bij de firma Michels. De aangepaste frisdrankstelling De verrijdbare stelling Zoeterwoude De Heineken shop zal binnenkort van opzet veranderen. Tot nog toe kon men er terecht voor veel ver schillende artikelen. Voorbeel den daarvan zijn natuurlijk de Heineken glazen, maar ook een tuinset in Heineken-kleuren is in het assortiment aanwezig. Gevolg van de verandering in opzet kan zijn dat er het een en ander in het assortiment ge wijzigd zal worden. Op dit moment zijn daar nog geen concrete beslissingen over ge- nomen. Wel is het mogelijk dat op korte termijn artikelen uit de shop niet meer bij het PUM in voorraad zijn. Zodra er meer bekend is over de nieuwe opzet van de Heineken Shop zal Vers van 't Vat daarover berichten.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 7