Brouwhuis 2 in revisie V dJ.1. stormachtige verkopen. We- ZjUCICI WUUUC tember ook in Zoeterwoude 6 -w-k Zoeterwoude Buckler doet §•£*1 "I I/" I Q1!* r|rfc I/" "^7"5ï H het prima. Dat blijkt wel uit de gens de goede verkoopresulta- 11 T' r|Of"£^^lA70'9'l O ten wordt Buckler sinds 21 sep- gebrouwen en gebotteld. Het populaire Buckler bier verlaat de Zoeterwoudse brouwerij in de nieuwe Buckler 24-vaks kratjes. Vanuit brouwerij Den Bosch wordt Buckler in de gebruikelijk sixpacksverpak- kingen afgeleverd. In de botte larij van Zoeterwoude zijn enige aanpassingen nodig om het bottelen van Buckler mo- gêlijk te maken. Zo worden on der meer de etiketteermachi nes uitgebreid om de flesjes te kunnen voorzien van een sta- niool (aluminium wikkel). Om beschadiging van de etiketten te voorkomen krijgt de inpak - ker een speciale inlooptafel. Het aandeel van de alcohol- arme/-vrije bieren in de totale biermarkt was in september 1988 een tiende procent van de totale biermarkt. Nu is dit per centage al gestegen tot meer dan anderhalf procent. In de al coholarme/-vrije biermarkt is Buckler met meer dan zestig procent marktaandeel abso luut marktleider. Zoeterwoude Het is de eer ste keer dat brouwhuis 1 en 2 na elkaar in revisie gaan. Dit jaar was het de beurt aan brouwhuis 2. In de week van 18 t/m 22 september is het brouw huis onderworpen aan de stan daard onderhoudsbeurt. Alle apparatuur en machine-onder- delen zijn grondig nagekeken en schoongemaakt. Zo nodig zijn onderdelen gerepareerd of vervangen. Toch lag ook brouwhuis 1 voor twee dagen stil, omdat de brouwhuizen be paalde delen van de mout- en maïssilo's gemeenschappelijk gebruiken. Gescheiden revisie voor de beide brouwhuizen heeft als voordeel dat er meer tijd kan worden besteed aan de machines. Bovendien kan de produktie in het ene brouwhuis doorgaan tijdens de revisie van het andere brouwhuis. Brouw huis 1 zal in de loop van vol gend jaar in revisie gaan.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 6