A.H. Heineken op Buitenlandse Zaken Alweerweg weer in actie Loudon C. Boonslra Binnenland A. Hetjn i I'óth en Hjnne" Dekker. van Buitenlandse zaken, terwijl mevrouw Tóth Sociale Zaken en Werkgelegenheid toebe deeld kreeg. Toen de heer Heineken, vlak voor een bui tenlandse reis, om commen taar gevraagd werd, zei hij: "Ik ga nu onmiddellijk aan het werk! We hebben een groot bui tenland. Ik vind het een Heer lijk Helder (schaduw)Kabinet en voel me natuurlijk zeer ver eerd." (Uit NieuwsTribune van 31 augustus) ncn dc reclamewereld als de meest bekende en charismati sche zakenmensen gezien. Dat is de uitslag van de NieuwsTri bune verkiezing van een zaken kabinet, dat dit blad in het ka der van de echte verkiezingen onder haar lezers hield. De heer W. Dekker werd met overtui ging tot premier gekozen en de heer Heineken tot vice-pre mier. Laatstgenoemde kreeg daarbij tevens het ministerie De heren A.H. Heineken, W. Dekker (Philips) en mevrouw S. Tóth (Content Beheer), zaken vrouw van het jaar, worden bin- Den Bosch Alweerweg, de Bossche Heineken Wielertoer- club, heeft 25 en 26 augustus weer in het zadel gezeten. De rit ging deze keer van de thuis basis Den Bosch naar het Belgi sche Ruijsbroek. Heen en terug is dat een afstand van zo'n drie honderd kilometer. Aangezien het weer de eerste dag door re gen niet mee zat, waren er door de gladheid wat valpartijen. De schade bleef gelukkig tot wat schaafwondjes beperkt. In Weelde, België, werd feest zaal "De Prinsenhof" van de heer Verbeek, een medewerker uit Den Bosch, met een bezoek vereerd. Weer vol goede moed kon daarna de weg richting Ruijsbroek vervolgd worden. Daar aangekomen wachtte de fietsers een gastvrij onthaal; naast een bezoek aan de mou terij van Ruijsbroek was er ook een barbecue. Vervolgens was er nog tijd over om de lokale Belgische bieren te proeven. Dat is de heren naar verluidt zeer goed bevallen. De volgen de dag ging het in rap tempo over de Belgische keitjes weer huiswaarts. Overigens gaat het voor de wind met de Bossche Wieier- toerclub. Twee jaar geleden wa ren er nog 35 leden. Dit jaar is dat aantal gegroeid tot 47 ent housiaste fietsers, die elke za terdag in een gezellige sfeer be zig zijn met hun favoriete sport. Op weg tussen Den Bosch en Cromvoht WBSSMBBm - Bij de achterpagina: De tapkelder en haar 'bemanning' van de voormalige brouwerij in Rotterdam. De foto dateert uit het jaar 1939

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27