Jubileum R.J.W. Peters Jubileum C.A.G.M. van Vliet Jubileum C. van der Molen Jubileum J.F.B. Houthuys slotte een ieder voor de belangstelling, waarna de re ceptie een gezellig Brabants vervolg kreeg. Den Bosch De heer C.A. G.M. van Vliet was 1 sep tember het middelpunt in de Cambrinuskelder. Die dag was het precies 25 jaar geleden dat hij in dienst kwam van Heineken. Hij startte als Chef Electrotechnische Dienst op de Bossche vestiging. Nu is hij daar werkzaam op de afdeling Projecten Bureau als Projectlei der. De heer Den Hollander bedankte de jubilaris in zijn toespraak voor zijn inzet, vrien delijkheid en hulpvaardigheid. Hij vermeldde ook dat de heer van Vliet één van de oprichters was van de Heineken Bridge club in Den Bosch. Daarna lie ten enkele collega's op een vro lijke manier hun waardering voor de jubilaris blijken. Zoeterwoude De heer R.J.W. Peters vierde op 31 augustus zijn 25-jarig jubileum in Ulven- hout. De heer Peters is werk zaam bij concerndrankenhan del De Baronie in Breda. Hij werd toegesproken door de heer Olthoff. Die schetste door middel van een diaserie de loopbaan van de jubilaris. Tweede spreker was de heer Stravers. Met behulp van een quiz overhandigde hij een groot aantal cadeaus uit naam van alle collega's. Tenslotte werd de heer Peters toegesproken door de heer Sleven. Duidelijk onder de indruk van alle belangstel ling dankte de heer Peters ten Zoeterwoude De heer C. van der Molen, afdelingschef On derhoud en Inspectiesystemen bij Heineken Technische Be heer, vierde 6 september zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Tijdens de voorontvangst ont ving hij de gouden jubileum- speld van de heer Scheltema. In de Ontvangstruimte werd de heer Van der Molen toegespro ken door de heren Tops en Van den Berge. Beiden namen zijn carrière onder de loep. Die mondde via diverse technische functies in Afrika en het Verre Oosten in 1975 uit in een posi tie binnen HTB. Aanvankelijk als consultant en later als af delingschef op het gebied van planmatig onderhoud. De heer Van der Molen verlaat Heineken per 6 oktober en zet zijn carrière voort als adviseur bij Rijnconsult in Arnhem. Zoetermeer Vrijdag 1 sep tember vierde de heer J.F.B. Houthuys met een gezelhge drukke receptie zijn 25-jarig ju bileum bij Heineken. Het geva rieerde gezelschap maakte voor iedereen duidelijk dat de jubile rende chef Reclame Promo tions het centrale punt is in een netwerk van relaties. De heer Houthuys werd toegesproken door de heer Folmer. Die prees zijn volharding, die vooral goed van pas kwam in zijn OR activi teiten. Verder spraken de heren De Rond, Vervelde en Van den Broek. De laatste nam tevens afscheid van de heer Houthuys als COR lid omdat de heer Houthuys op zijn jubileumdag officieel in dienst trad van Bols Benelux.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 25