Afscheid J.A.D. Witbraad Gezamenlijk af scheid L.F. v.d. Bergh, L Reinders en J. van Rijn Amsterdam De heer J.A.D. Witbraad, administrateur van de Stichting Heineken Pen sioenfonds, nam 30 augustus afscheid. Hij was sinds 1971 in dienst van Heineken. In een volle Kuiperij werd de heer Wit braad toegesproken door me vrouw De Leeuw en de heren Jansen en Van den Broek. De heer Jansen prees de veelzijdige kennis en het grote sociale ge voel van de heer Witbraad. Namens het Pensioenfonds werd een Makkums wandbord en een staande lamp aangebo den. Daarna bedankte de heer Van den Broek de scheidende Heineken medewerker voor zijn inspanningen in OR en COR. In zijn dankwoord bleek de heer Witbraad zeer verguld met alle blijken van waarde ring. Den Bosch Bijzonder ge slaagd was de gezamenlijke re ceptie woensdag 30 augustus in de Cambrinuskelder. Dit was ter gelegenheid van het af scheid van de heren.L.F. van de Bergh, L. Reinders en J.Th. van Rijn. De laatste jaren waren zij bruggingsregeling. Hij heeft een lange historie op de afdeling achter zich. Al bij de start van de brouwerij in Den Bosch was hij betrokken bij de afdeling Brouwen in de funktie van Brouwhuis-operator. In 1977 werd hij benoemd tot Groeps leider Brouwhuis. De laatste jaren was hij Groepsleider Al gemene Dienst Brouwhuis/ gistkelder. De heer Reinders kwam in dienst in 1974. Na een loopbaan op de afdeling Brouwen werd hij benoemd tot Brouwhuis operator. In die periode maakte hij de invoering van de vijf ploegendienst mee. Vanaf 1983 was de heer Reinders werk zaam als Reserve operator. Hij maakte per 1 augustus gebruik van de Overbruggingsregeling Ook de heer Van Rijn heeft een lange loopbaan opgebouwd in de vestiging Den bosch. Hij was L.F. v.d. Bergh naaste collega's bij de Algeme ne Dienst Brouwen/Gistkelder' in Den Bosch. De heer Wilmink sprak hen toe en benadrukte ie ders kwaliteiten afzonderlijk. Ook dankte hij hen voor de jarenlange inzet. Na het offici ële gedeelte ,dat werd afgeslo ten door het uitreiken van het boek "Leven met de jaren", vormde zich een lange rij van collega's. Zij wensten de drie heren en hun echtgenotes nog veel gezonde en gelukkige ja ren toe. De heer van de Bergh maakt 1 oktober gebruik van de Over- J. van Rijn al werkzaam op de afdeling Ver pakken toen het bier nog per schip vanuit Rotterdam werd aangeleverd. Hij staat er om be kend dat hij erg boeiend over die periode kan vertellen. Tot 1986 werkte de heer Van Rijn in verschillende funkties op de af deling Verpakken. Daarna rondde ook hij zijn loopbaan af op de Brouwafdeling. L. Reinders

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 24