Sponsoring Uitmarkt 1989 Heineken is hoofdsponsor van de Uitmarkt in Amsterdam. Ook de komende twee jaar zal Heineken dit jaarlijks terugkerende evenement sponsoren. De Uitmarkt is de feestelijke opening van het culturele seizoen. Vele artiesten presenteren hun programma voor het komende seizoen op een van de binnen- of buitenpodia, opgesteld rondom de Dam in Amsterdam. Een van de Muppi's met toepasselij ke tekst centraal op de Uitmarkt Ook was er een optreden van de Heineken-fanfare op het hoofd podium voor het Paleis op de Dam: 'Het Heinekenpodium' Waarom Uitmarkt? De heer Gert den Hertog, manager Marketing-Communications, vertelt waarom Heineken ervoor gekozen heeft hoofdsponsor te worden van de Uitmarkt in Amsterdam. "Hiervoor zijn verschillende redenen. De Uit markt heeft een bepaalde kwaliteits uitstraling die goed past bij het merk Heineken. Daarbij komt nog dat de Uitmarkt ongeveer een half miljoen bezoekers trekt. Deze mensen komen allemaal op een of andere manier in aanraking met het merk Heineken tij dens hun bezoek aan de Uitmarkt. Ook heeft de aanwezigheid van Heineken uitstraling naar de horeca gelegenheden in Amsterdam. Boven dien is de Uitmarkt om publicitaire redenen een geschikt sponsorproject. In de dagbladen en op radio en tv wordt uitgebreid aandacht besteed aan de Uitmarkt met Heineken als hoofdsponsor". Voor de Heineken wachtershuisjes worden draagtasjes, bedmkt met routebeschrijving en programma, uitgedeeld aan bezoekers van de Uitmarkt

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 20