Horecagebieden Zoeterwoude Buitenland Italië Spanje Canada Onze dienst verlieten Horecagebieden Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden N.J.B.P. van den Heuvel (logistiek) voor Management integrale goederenstroombesturing) H. Hendriksen (storingsdienst) voor Industriële automatisering) J.M.C. Bronkhorst (mechanische werkplaats) voor de Voortgezette opleiding Machinemonteur F.L.C. de Haart (VIA) voor HS-3 Organisatie en Exploitatie van Automatiseringsmiddelen C. Lamberts (planning en werk voorbereiding) voor het deelcertificaat Natuur- en Wiskunde MTS R.A. Nuis (verkoop) voor Algemene Handelskennis Voor de Leergang Physieke Distributie: M.J.L. Boonen (verkoop, Eindhoven), J. Craandijlc (verkoop, Rotterdam), J. Wellner (verkoop, Nijmegen/Duiven), E. Baade (verkoop, Horst), E. van Duyn (verkoop, Middelburg), V.S.M. Sturkenboom (verkoop, Groningen), AJ.C. van Dorst (verkoop, Den Bosch), M.P.H.J. de Goey (verkoop, Dordrecht), P.M. van Daalen (verkoop, Hoofddorp), H.P.J. Stravers (verkoop, Breda), H. Stekelenburg (verkoop, Hempoint), K. Schipper (verkoop Almelo/Twello), P. v.d. Veen (verkoop, Grouw) Rotterdam H.P. van Gammeren (orderbehandeling) voor de cursus Spaans [J.F.G. de Vassy (orderbehandeling) voor het diploma Exportmanager J.C. Sloos (LOD) voor de Leergang Physieke Distributie J.C.F.M. van Bree (LOD) voor de Leergang Physieke Distributie H. Boonstra (informatie/ automatisering HNB) voor Elementaire Informatica Mw. N.I. van Duijvenbode (personeelsdienst internationaal) voor Management Assistente DJ. van der Kamp (operating) voor Basiskennis Bestandsorganisatie Mw. S.C. van Kampen (personeelsza ken commercie) voor Kantoor stenograaf A. van der Ley (operating) voor Elementaire Informatica Basis kennis Informatica M.A. de Schepper (bedrijfsbureau) voor Elementaire Informatica) C. van Helden (brouwen) voor het Getuigschrift Dirksen Inleiding Elektronica B Voor het Diploma Industriële Water behandeling: T. Bulte, (onderhouds- groep brouwen en energie), A. Dam (afvalwaterzuivering), M.J. Keij (af valwaterzuivering), W.G. Koenen (energie), D.J.W. Overmaat (onder- houdsgroep brouwen en energie) Voor het Rijksdiploma Hoofdbrand wacht: A.P.M. van der Meer (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) H. van Leeuwen en P.f.M. Zandvliet (beiden storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) voor het Rijksdiploma Brandwacht A.C. Wellner (garage) voor het Diploma EVO-Chauffeursopleiding A.F.C. Hardenbol (kwaliteitsdienst) voor de cursus Partijkeuring en Statische Procesbeheersing A. Kalter (meet- en regelwerkplaats) voor het diploma Meet- Regel techniek Voor de cursus Siemens Simatic S5 basisinstructieset/ bediening programmeerapparaat en bedienen en verhelpen van storingen: C.L. van der Lans (electrotechnische werk plaats) L. Noort (magazijn intern transport) voor het diploma Magazijnmeester R. van Rooijen (magazijn intern transport) voor Vakdiploma Beveiligingsbeambte Mw. G.K. Tempelaar (kwaliteits dienst) voor de cursus Micro biologische Basistechnieken A.F.C. Hardenbol (kwaliteitsdienst) voor de cursus Partijkeuring en Statistische Procesbeheersing Op 28 augustus is de heer R. Grasman teruggekeerd in Nederland om zich voor te bereiden op zijn nieuwe functie als Technological Controller bij PT Multi Bintang Indonesia in Jakarta. Met ingang van 1 augustus is mevrouw E. Bennet, medewerkster van de Murphy Brewery Ierland benoemd tot Group product Manager bij S.A. El Aguila te Madrid. De heer A. Parke, eveneens afkomstig van Murphy Brewery Ierland, is per 1 juni benoemd tot Financial Manager bij S.A. El Aguila. Met ingang van 1 september is de heer C.B. van Driel van Wageningen gestart met het overnemen van de functie van de heer P.H.A. Gregoire, Brewery Manager bij Amstel Brewery Canada Ltd. in Hamilton. D. Vos (expeditie, Middelburg) D.H.M. Nauwelaers (horecatapservice, Randstad) PD. van Vliet (horeca technische dienst, Randstad), Mw. W. Zwaan (verkoopbinnendienst, Leidschendam) Mw. A. Janssen-Visser (dranken handel, Groningen), J.C. van der Oord (horeca technische dienst, West/Midden Nederland) R.A. Tjong-A-Tjoe (bottelarij), M.L. Crumpton (datamanagement) Mw. P. Uitenbroek (personeelszaken bier), R. Hazebroek t3f E.F.l. informatie datamanagement HTB) Mw. I.Y.V. van Tol-Omvlee (personeelsvoorziening HTB) Langs deze weg wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen mijn dank betuigen aan directie, kader, collega's van de B-ploeg, vrienden en kennissen en de heer Van der Geld. Bedankt voor de mooie woorden, bloemen en cadeaus die ik heb gekregen bij mijn afscheid. Wij denken met veel plezier aan deze dag terug. K.A.L. van Heijnsbergen Graag wil ik iedereen heel hartelijk danken voor de getoonde belang stelling voor Ad in de afgelopen jaren. Ook wil ik iedereen bedanken voor de bloemen, kaarten en vooral de fijne brieven waaraan ik veel steun heb gehad. Anita Benders-Van den Elshout Op 18 augustus is overleden de heer T. van Assen (76). De heer Van Assen trad op 16 februari in dienst van Van Olffen in Hattem waar hij tot aan zijn pensioen op 1 februari 1978 heeft gewerkt. Op 2 september is overleden de heer J. Haarmann (77). Op 7 augus tus 1967 kwam de heer Haarmann in dienst van Heineken in Den Bosch waar hij tot aan zijn pensioen op 1 februari 1977 heeft gewerkt.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 19