Huwelijken Den Bosch Bunnik Horecagebieden Zoeterwoude Horecagebieden Zoeterwoude Den Bosch Bunnik Mw. M.J. Jansen (personeels dienst) met A.G. Nijhof M.H.W. Burgerhof (verpakken) met mw. E. Mascini M.W. van Erp (verpakken) met mw. P. van Wijlt D. Koot (technologische dienst) met mw. J. van Eenige A.M.A.E. de Rooy (verpakken) met mw. L. Possett E. Kurt (intern transport) met mw. B.O. Trawenphat H.H. v.d. Wijst (verpakken) met mw. O. Bossema J.L. Vrede (verpakken) met mw. H. Amatkoesmin K. Vosselman (administratie, Leidschendam) met mw. J. de Koning P.W.A. Blokker (horeca tap- service, West/Midden Neder land) met mw. A. van Egmond Mw. H.P.J.M. Liebregts (admini stratie, Eindhoven) met J.W.A. van den Oord N.J.C. Companus (verkoop binnendienst thuisverbruik) met mw. E.N. Appelius van Hoboken M.C. Meerkerk (vorderingen- beheer) met mw. E.N. Qualm stratie) Yvette J., d.v. mw. f.H.C.T. de Zeeuw-Maas (plaatselijke administratie) Gert Jan; z.v. G.J. Groenhof (physieke distributie) Kay, z.v. L.H. Schonhage (ver pakken) Jeffrey, z.v. C.M.A.N. Oudt (ver pakken) Fransisco, z.v. A. Gallego Munez, (verpakken) Cornelia, d.v. C.Th.J. Smit brouwen Philip, z.v. G. Jansen (technische dienst) Wilhelmina, d.v. W.A.F. Vermeer (brouwen) Raduan, d.v. A. Arab (ver pakken) Marinus, z.v. C.W.M. van Rossum (intern transport) Renate, d.v. A.C.W. Thomassen (intern transport) Nina, d.v. PR. Martherus (ver pakken) Lizzy, d.v. F.Th.L.A. v.d. Broek brouwen Nicky, d.v. W.A.C. v.d. Broek (verpakken) Guusje, d.v. T.J.M. Visser (verkoop, Breda) Teun N.T., z.v. L.P.G.T. van Hout (verkoop, Nuth) Neliene A., d.v. L. v.d. Haak (botte larij) Elsa, d.v. A.A. Ramos (bedrijfs kantine) Sabine A., d.v. H.P.P.M. Hofhuis (personeelszaken bier) Thijs, z.v. mw. K. Versluis-Bosman G.E. van Mil (inkoop) voor Nevie II Inkoop Voor Vapro Procesoperator B: H.J.H.Th. Stuiver en J.J.P.M. Mimpen beiden brouwen) Voor Engels voor beginners: A.W.M. Bonke, K.G. Broeren, J. Suiskens (allen technische dienst), A. van Spijk (verpakken) Voor DMACS: A.G. v.d. Bovenkamp, G.C.F. Smit, J.P.L. van Cuyk, P. Murli (allen technische dienst) f.P. Sieliakus (brouwen) voor Type Quick Voor EVO-Vorkheftruckchauffeur: J.H.L. van Weerdenburg, J.H.P.M. van Litsenburg, J.T. Boeren, C. van Rijswijk, J.W.M. v.d. Wijgert (allen intern transport) Inleiding Meet en Regeltechniek: A.M. v.d. Bogaert (brouwen), M.A.C. Verhagen (brouwen), L.C. Schoenmakers (brouwenJ.M. v.d. Berk (centraal magazijn), G. feeninga (technische dienst), W.G. van Daalwijk (technische dienst), AA.M. van Leyden (technische dienst), B.D.M. Comelissen (technische dienst), P. Slegtenhorst (techische dienst), J. Neymann (technische dienst), E.M.L. Folkers (technische dienst), W.L. Schoep (technische dienst) Lastechniek Electrisch: J.C. van Balkom, C.H. van Vugt, B.D.M. Comelissen, G. Jeeninga (allen technische dienst) Lastechniek Argon-Arc: B.J.M. Broeken, E.J.A. van Amerongen (beiden technische dienst) Voor E.S.B.T.-I: G.F. Weber (centraal magazijn), N.H.C. van Ravenstein (centraal magazijn), V.J.W. Beek (technische dienst), N.P.A. Spitters (technische dienst), M.F. van Venrooy (technische dienst), J.P.H.M. Sieliakus (brouwen), F.f. Bekkers (technische dienst), Th.H. Vialle (technische dienst), B.J.M. Broeken (technische dienst), R.J.M. v.d. Heyden (technische dienst) Voor E.S.B.T.-2 PLC: M.P. v.d. Aker, M.A.C. v.d. Broek, J.H.M. Clement, A.F.M. Kooien, W.G. van Daalwijk, B.D.M. Comelissen, R.f.M. v.d. Heyden, E.M.L. Folkers, P. Slegtenhorst, N.P.A. Spitters, V.J.W. Beek (allen technische dienst), D.J. Krijgsman, J.P.H.M. Sieliakus (beiden brouwen) Voor Electrische Basisbegrippen A: W.A. Geursten, J.C. van Balkom, A.J. Eberg, A.H.J.W. v.d. Ven, P.G. v.d. Bersselaar, F.G.M. Jonkers, W.J. Zaunbrecher (allen technische dienst) Voor Electrische Basisbegrippen B: A.L.M. de Lang, A. de Bleyser, A.J. Eberg, A.T.J. van Osch, M.A.C. v.d. Broek (allen technische dienst) N.H.M. Steenbrink (intern transportfvoor Vervoersmanagement L.J.A.F. Hopstaken (verpakken) voor H.B.O. Arbeidsmarktpolitiek/ personeelsbeleid J.J.M. v.d. Bersselaar (technische dienst) voor Meet en Regeltechniek A G.C.A. van Hartevelt (brouwen) voor ISW-Voorbereidend Hoger Management J.L.A.M. van Berkom (interne dienst) voor NIVE-Leidinggevenden bij Interne Diensten en voor COME- Oriëntatiecursus Explosieven- verkenner W.A. van Zelm (electrotechnische dienst) voor Meet- en Regeltechniek D.E. Turksema (verpakken) voor Theorie Heftruckrijder

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 18