Huwelijken
Den Bosch
Bunnik
Horecagebieden
Zoeterwoude
Horecagebieden
Zoeterwoude
Den Bosch
Bunnik
Mw. M.J. Jansen (personeels
dienst) met A.G. Nijhof
M.H.W. Burgerhof (verpakken)
met mw. E. Mascini
M.W. van Erp (verpakken) met
mw. P. van Wijlt
D. Koot (technologische dienst)
met mw. J. van Eenige
A.M.A.E. de Rooy (verpakken)
met mw. L. Possett
E. Kurt (intern transport) met
mw. B.O. Trawenphat
H.H. v.d. Wijst (verpakken) met
mw. O. Bossema
J.L. Vrede (verpakken) met mw.
H. Amatkoesmin
K. Vosselman (administratie,
Leidschendam) met mw. J. de
Koning
P.W.A. Blokker (horeca tap-
service, West/Midden Neder
land) met mw. A. van Egmond
Mw. H.P.J.M. Liebregts (admini
stratie, Eindhoven) met
J.W.A. van den Oord
N.J.C. Companus (verkoop
binnendienst thuisverbruik)
met mw. E.N. Appelius van
Hoboken
M.C. Meerkerk (vorderingen-
beheer) met mw. E.N. Qualm
stratie)
Yvette J., d.v. mw. f.H.C.T. de
Zeeuw-Maas (plaatselijke
administratie)
Gert Jan; z.v. G.J. Groenhof
(physieke distributie)
Kay, z.v. L.H. Schonhage (ver
pakken)
Jeffrey, z.v. C.M.A.N. Oudt (ver
pakken)
Fransisco, z.v. A. Gallego
Munez, (verpakken)
Cornelia, d.v. C.Th.J. Smit
brouwen
Philip, z.v. G. Jansen (technische
dienst)
Wilhelmina, d.v. W.A.F. Vermeer
(brouwen)
Raduan, d.v. A. Arab (ver
pakken)
Marinus, z.v. C.W.M. van
Rossum (intern transport)
Renate, d.v. A.C.W. Thomassen
(intern transport)
Nina, d.v. PR. Martherus (ver
pakken)
Lizzy, d.v. F.Th.L.A. v.d. Broek
brouwen
Nicky, d.v. W.A.C. v.d. Broek
(verpakken)
Guusje, d.v. T.J.M. Visser (verkoop,
Breda)
Teun N.T., z.v. L.P.G.T. van Hout
(verkoop, Nuth)
Neliene A., d.v. L. v.d. Haak (botte
larij)
Elsa, d.v. A.A. Ramos (bedrijfs
kantine)
Sabine A., d.v. H.P.P.M. Hofhuis
(personeelszaken bier)
Thijs, z.v. mw. K. Versluis-Bosman
G.E. van Mil (inkoop) voor Nevie II
Inkoop
Voor Vapro Procesoperator B:
H.J.H.Th. Stuiver en J.J.P.M. Mimpen
beiden brouwen)
Voor Engels voor beginners: A.W.M.
Bonke, K.G. Broeren, J. Suiskens
(allen technische dienst), A. van
Spijk (verpakken)
Voor DMACS: A.G. v.d. Bovenkamp,
G.C.F. Smit, J.P.L. van Cuyk, P. Murli
(allen technische dienst)
f.P. Sieliakus (brouwen) voor Type
Quick
Voor EVO-Vorkheftruckchauffeur:
J.H.L. van Weerdenburg, J.H.P.M. van
Litsenburg, J.T. Boeren, C. van
Rijswijk, J.W.M. v.d. Wijgert (allen
intern transport)
Inleiding Meet en Regeltechniek:
A.M. v.d. Bogaert (brouwen), M.A.C.
Verhagen (brouwen), L.C.
Schoenmakers (brouwenJ.M. v.d.
Berk (centraal magazijn), G.
feeninga (technische dienst), W.G.
van Daalwijk (technische dienst),
AA.M. van Leyden (technische
dienst), B.D.M. Comelissen
(technische dienst), P. Slegtenhorst
(techische dienst), J. Neymann
(technische dienst), E.M.L. Folkers
(technische dienst), W.L. Schoep
(technische dienst)
Lastechniek Electrisch: J.C. van
Balkom, C.H. van Vugt, B.D.M.
Comelissen, G. Jeeninga (allen
technische dienst)
Lastechniek Argon-Arc: B.J.M.
Broeken, E.J.A. van Amerongen
(beiden technische dienst)
Voor E.S.B.T.-I: G.F. Weber (centraal
magazijn), N.H.C. van Ravenstein
(centraal magazijn), V.J.W. Beek
(technische dienst), N.P.A. Spitters
(technische dienst), M.F. van
Venrooy (technische dienst), J.P.H.M.
Sieliakus (brouwen), F.f. Bekkers
(technische dienst), Th.H. Vialle
(technische dienst), B.J.M. Broeken
(technische dienst), R.J.M. v.d.
Heyden (technische dienst)
Voor E.S.B.T.-2 PLC: M.P. v.d. Aker,
M.A.C. v.d. Broek, J.H.M. Clement,
A.F.M. Kooien, W.G. van Daalwijk,
B.D.M. Comelissen, R.f.M. v.d.
Heyden, E.M.L. Folkers, P.
Slegtenhorst, N.P.A. Spitters, V.J.W.
Beek (allen technische dienst), D.J.
Krijgsman, J.P.H.M. Sieliakus (beiden
brouwen)
Voor Electrische Basisbegrippen A:
W.A. Geursten, J.C. van Balkom, A.J.
Eberg, A.H.J.W. v.d. Ven, P.G. v.d.
Bersselaar, F.G.M. Jonkers, W.J.
Zaunbrecher (allen technische
dienst)
Voor Electrische Basisbegrippen B:
A.L.M. de Lang, A. de Bleyser, A.J.
Eberg, A.T.J. van Osch, M.A.C. v.d.
Broek (allen technische dienst)
N.H.M. Steenbrink (intern
transportfvoor Vervoersmanagement
L.J.A.F. Hopstaken (verpakken) voor
H.B.O. Arbeidsmarktpolitiek/
personeelsbeleid
J.J.M. v.d. Bersselaar (technische
dienst) voor Meet en Regeltechniek A
G.C.A. van Hartevelt (brouwen) voor
ISW-Voorbereidend Hoger
Management
J.L.A.M. van Berkom (interne dienst)
voor NIVE-Leidinggevenden bij
Interne Diensten en voor COME-
Oriëntatiecursus Explosieven-
verkenner
W.A. van Zelm (electrotechnische
dienst) voor Meet- en Regeltechniek
D.E. Turksema (verpakken) voor
Theorie Heftruckrijder