Gratis krat Dry 100 Matigingsslogan UITZENDSCHEMA DRY 100 SEPTEMBER De belichting van de set kost heel wat hoofdbreken. van respectievelijk 15,30 en 45 seconden, zijn in een betrekke lijk korte tijd ontwikkeld. Ze richten zich vooral op jonge mensen in de leeftijd van 21 tot 35 jaar. De beelden volgen el kaar snel op. Neonlicht geeft de associatie aan met 'mild' en 'fresh', de eigenschappen van Dry 100. We zien een Ameri kaans aandoend modem uit gaanscentrum, waarin o.a. een dicotheek, een bar en een pool biljartzaal. De sfeer is warm en broeierig. De muziek, een com binatie van blues en rock, sluit hier voortreffelijk op aan. Even als in de printcampagne is het bijzonder dat het gezicht van de hoofdrolspeelster niet in beeld komt: wel haar benen, lichaam en kleding. Daardoor krijgt de commercial iets mysterieus." De commercials zijn geregis seerd door Pieter Maas. Drie engelse acteurs spelen een hoofdrol en totaal 17 figuranten hebben eraan meegewerkt. De advertenties zullen ge plaatst worden in de dagbladen en in bladen als Voetbal Inter national, Playboy, Oor, Haagse Post en Quote. Bij dit artikel plaatsen we het uitzendschema van de maand september. Regisseur Pieter Maas (rechts) in gesprek met de art-director. Op de achtergrond de bar. Close-up opname van bierglas Dry 100. René Mole naar van Reclame en Promo tions bekijkt kritisch het bier. Omdat het belangrijk is dat al onze medewerkers als ambassadeurs voor on ze produkten optreden, is er in de maand september de mogelijkheid een gratis krat Dry 100 bij het PUM af te halen. Zo kunt u als een van de eersten uw be zoek, uw familie en ken nissen het nieuwe Dry 100 laten proeven. Vanaf 4 sep tember tot 1 oktober kunt u uw krat afhalen bij uw gebruikelijke afhaalpunt. In het kader van het alcohol en samenlevingsbeleid is met de overheid overeengekomen dat per 1 september nieuwe com mercials worden voorzien van een zogenaamde matigingsslo gan. Voor de bestaande com mercials gaat deze regel pas op 1 januari 1990 in. De slogan, "IIou het gezellig, drink met mate", zal niet bij elke dranken commercial te zien zijn: afge sproken is dat dat bij één op de vijf het geval zal zijn. Op Ster Ned. 1 of 2 dag di. 05 sept. wo. 06 sept. vr. 08 sept. ma. 11 sept. 16 sept. 19 sept. 21 sept. 23 sept. 28 sept. 30 sept. za. di. do. za. do. za tijdstip 22.20 uur zwev. 22.20 22.20 22.20 zwev. zwev. 19.50 22.20 20.20 (TV 10 en RT Véronique star ten pas in oktober, ook daar zijn de Dry 100 commercials dan te zien.) Zoeterwoude Wij blijven praten over het kruispunt Hoge Rijndijk-Burgemeester Smeets- weg. Publiceerden we in een vorige Vers van 't Vat over de fi le-perikelen en de (on)mogelijk- heden om tot een oplossing daarvoor te komen, nu vragen we aandacht voor gevaarlijke verkeersovertredingen die daar regelmatig plaatshebben. Toe gegeven, iedereen wil na afloop van de werkdag zo snel moge lijk naar huis. En de file zowel op de Burgemeester Smeets- weg als de Hoge Rijndijk gooit dan vaak roet in het eten. Vaak heb je al zo lang moeten wach ten voordat je de Hoge Rijndijk op kunt rijden dat je het oranje of zelfs het rode stoplicht aan je laars lapt. Je neemt het risico van een bekeuring dan maar op de koop toe. Maar: door rood rij - den levert ook gevaarlijke ver keerssituaties op. Gevaarlijk vooral voor buurtkinderen die de Hoge Rijndijk willen over steken. Nadat de laatste maan den als gevolg van door het rode licht rijden op een haar na een aantal kinderen zijn aange reden, hebben de moeders van Zoeterwoude-Rijndijk aan de bel getrokken bij de gemeente, om iets te veranderen in de plaats en de afstelling van de voetgangerslichten. Maar ook bij de bedrijven die op het in dustrieterrein gevestigd zijn vroeg men aandacht voor dit probleem. En alhoewel het dus niet alleen Heineken-mede- werkers zijn die schuld zijn aan bijna-ongelukken; toch in Vers van 't Vat een dringende op roep: Houdt er s.v.p. rekening mee dat buurtkinderen (maar ook volwassenen) gebruik ma ken van de oversteekplaatsen bij de Hoge Rijndijk. Houdt er rekening mee dat het over steken daar heel onoverzichte lijk is en en dus gevaarlijk. Rij niet door rood licht en wees voorts gewaarschuwd: de poli tie van Zoeterwoude heeft te kennen gegeven regelmatiger de verkeersovertreders te zul len aanpakken.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 5