Chinese tap-instructie Bridge- toernooi Uitgaanstips voor de maand september Nieuwe opslaghal Heineken sponsort het Skeeleren hoven de 'Grand Prix de la Libe ration' gereden. Een internatio nale ploegentijdrit wielrennen. Ook dit evenement duurt de hele dag. Deze ploegentijdrit is, evenals de Amstel Gold Race, in de serie van twaalf wedstrij den opgenomen, die meetellen voor de 'World Cup-Coupe du Monde'. In deze rubriek staan uitgaans tips van door Heineken ge sponsorde evenementen. Van 31 augustus tot en met 3 september wordt er in Naald wijk van 11.00 tot 24.00 uur een braderie gehouden. Vier dagen lang zijn hier diverse gezellige stands waar van alles en nog wat te koop is. Heineken is aan wezig met de kelderbier-evene- mentenwagen en diverse tap en koelfaciliteiten. Wie van vliegen houdt, kan van 31 augustus tot en met 3 sep tember terecht op het vliegveld van Lelystad, waar de nationale kampioenschappen kunstvlie gen ('aerobatics') worden ge houden. Circa 35 binnenlandse èn buitenlandse deelnemers zullen strijden om het kam pioenschap. Tevens zullen de Pepsi Pitts Specials in actie komen, de beroemde Ameri kaanse toestellen uit de jaren '40. Zij zijn eveneens te zien op 9 september, wanneer 'Airshow Lelystad' plaatsvindt. Hoofd sponsor van dit jaarlijks terug kerende evenement is Heine ken. Ook Pepsi is aanwezig met de eigen 'Pepsi Airshow', waar aan 2 Pitts Special stuntvlieg tuigen mee doen. Daarnaast wordt de Pepsi-proefdemon- stratie gehouden. Ook op sportgebied staat er weer veel te gebeuren in sep tember. Op 9 september vindt in Maasland de gehele dag het Nederlands Kampioenschap Skeeleren plaats in Centrum Maasland. En op zondag 17 september wordt in Eind- Bunnik De warme zomer weken en de introductie van nieuwe frisdranken en verpak kingen hebben bij Vmmona ge zorgd voor drukke tijden. De stijgende verkopen die daar het gevolg van zijn, maken het noodzakelijk dat er wordt uit gebreid. Dat geldt niet alleen voor de produktiecapaciteit maar bijvoorbeeld ook voor de opslagmogelijkheden. Daarom is eind juli in Bunnik begonnen met de sloop van de oude pan den waar onder meer het recla memagazijn en het archief wa ren gehuisvest. Zij maken plaats voor een nieuwe op- Den Bosch Op 21 oktober wordt in Den Bosch een groot Bridge-toernooi gehouden, waaraan alle vestigingen van Heineken kunnen meedoen. Tijdens dit toernooi zal ge speeld worden om de sportdag beker. Ook zijn er prijzen be schikbaar voor onderlinge competities. Wie aan dit toer nooi wil meedoen, kan zich aanmelden bij de heren C. van Vliet (toestel 393) of J.P Sielia- kus (579) in Den Bosch. Aan melden kan ook bij het bestuur van uw eigen personeelsvereni ging. Menig Nederlander bestelt bij de Chinees een lekker koel biertje bij het eten. Om de Chi nese restauranthouders en hun medewerkers duidelijk te ma ken hoe een tapbier-installatie moet worden aangesloten en een goed biertj e kan worden ge tapt, is een speciale tap-instruc- tiekaart gemaakt. En wel in het Chinees. Het idee voor de kaart kwam van de heer Blokker, die bij de HTS in Hoofddorp werkt. dockshelters, waar vracht wagens overdekt en dus droog kunnen worden ge laden. Eind 1989 moet het nieuwe gebouw in gebruik worden genomen. slagloods met een netto opper vlakte van 7.000 m2. De loods is bedoeld voor opslag van gereed produkt en zal onder meer ook ruimte gaan bieden aan een kantoor voor de afdeling Intern Transport en drie zogenaamde

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 31