Wijlre: Ondertekening contract Heineken - Brand T.V.-commercials voor Dry 100 Tot aan het einde van dit jaar zullen ze bijna dagelijks op de televisie te zien zijn, de commercials voor Dry 100 Stoplichten Hoge Rijndijk Einde aan tandartsfaciliteiten Nieuws uit de vestigingen: Zoeterwoude: Betalen met Heineken-pasje Reorganisatie Concern Marketing Nederlandse brouwgerst moet vechten voor bestaan Brouwgerst van Nederlandse bodem wordt geprezen om zijn hoge kwaliteit maar moet nog veel obstakels overwinnen. Gesprekken* met medewerkers van het Nibem en mouterij Albert Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 456034/ 457234 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) F.P.H. Bot R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. J.B.R. Schwietert Bedrijfsveiligheid: strengere controle op legitimatie 18 Zoeterwoudse Kleintje Pils-actie afgerond Nieuwe L.S.B.L.-brouwersopleiding Tiger-brouwerij geopend Nieuws uit de vestigingen: Bunnik: Sourcy huidverzorging werd Aqua Skin; Maastricht: Vijfde Ridderronde Telexberichten 1 uit 6000: onze man in China: Bert Slootweg Kleurrijk verslag van Europees Kampioenschap voor springruiters in Rotterdam (CHIO) Veel activiteit rond Buckler-wielerploeg 10 11 12 13 14 15 16 Evenementen: Vierdaagse Nijmegen; Concours Hippique Nunspeet; Antilliaans Zomercarnaval Rotterdam Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. Y.C.M. Plaatsman- Peeters (Zoetermeer) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Kroniek 22 Bierserie deel 7: Verpakken Afscheid Nieuws uit de vestigingen: Zoeterwoude: Eigen krat voor Buckler; Bunnik: Pepsi-winnares ontmoet Michael Jackson, win CD van Pepsi Bij de voorpagina: Warm Antilliaans zomercarnaval. Bij de achterpagina: Een foto uit 1952 van de schilders werkplaats in de Rotterdamse brouwerij Ideeënbus-beloningen en beschrijvingen 30 Nieuws uit de vestigingen: Uitgaanstips; Zoeterwoude: Tapinstmctie in het Chinees; Den Bosch: Bridgetoernooi; Bunnik: Nieuwe opslaghal

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2