Afscheid deel VW-lezers Dankbetuigingen Overleden Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik langs deze weg directie, collega's, vrienden en kennissen van harte bedanken voor de onver getelijke dag die u mij bezorgd hebt tijdens mijn afscheid. Wij hadden niet durven dromen dat de belang stelling voor het 'Cassie kijken' zo groot was. Een speciaal woord van dank voor mijn collega's die de act van de tuinkabouter opvoerden. Het geheel heeft op ons een onver getelijke indruk achtergelaten. C. Zwaan Mijn afscheid op 6 juli is voor mij, mijn vrouw en kinderen een hart verwarmende gebeurtenis geworden. Voor hun medewerking aan en hun aandeel in de voorbereiding van dit feest en de daarbij behorende 'ritue le dansen', voor hun bijdrage aan, hun keuze van attenties, maar voor al voor hun aanwezigheid en voor hun belangstelling dank ik mede namens mijn vrouw en kinderen, ie dereen hartelijk. Wij kregen vele goede wensen mee voor mijn vol gende levensfase. Daarop afgaand ziet de toekomst er zonnig uit! In ie der geval zal ik aan mijn samenwerking met de medewerk- (st)ers van Heineken, mede door dit afscheid, zeer goede herinneringen bewaren. Nogmaals dank daarvoor! A.H. Stomp Langs deze weg wil ik mijn oud collega's en bekenden, alsook de directie hartelijk danken voor de belangstelling en geschenken die ik bij mijn afscheid heb mogen ont vangen. W.H. v.d. Griendt Mede namens mijn vrouw dank ik de directie voor het mooie bloem stuk, het drankenpakket en het ca deau voor ons 50-jarig huwelijk. GJ. Nijveldt Mede namens mijn vrouw wil ik de directie bedanken voor het bloem stuk en het drankenpakket dat ons, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk, werd aangeboden door mevrouw Van Kooten. C. Gies Namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie en ook mevrouw Van Kooten bedanken voor de bloe men en het drankenpakket, die wij bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Wij wensen u allen veel goeds en een goede gezondheid toe. H.M. Endenburg Ook namens mijn vrouw wil ik de directie bedanken voor het dranken pakket en het bloemstuk dat ons werd aangeboden ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. D.E. Harman Bij deze wil ik namens mijn vrouw en kinderen de directie, personeels dienst en de personeelsvereniging hartelijk dankzeggen voor de atten ties die wij mochten ontvangen voor ons 50-jarig huwelijksfeest. Mede door de muzikale hulde door de Heineken Fanfare heeft deze dag op ons en de kinderen een onver getelijke indruk gemaakt. L. Schoenmakers Langs deze weg wil ik de directie dankzeggen voor de prachtige bloe men. De collega's en mevrouw Van Kooten bedankt voor de steun en belangstelling na het overlijden van mijn echtgenoot. P.M. Sluymers-Wagenaar Op 7 juli is overleden de heer P.J. de Gier (86). De heer de Gier kwam op 6 augustus 1956 in dienst bij Heineken in Den Bosch waar hij tot aan zijn pensioen op 1 april 1968 heeft gewerkt. Op 7 juli is overleden de heer H.C. Lefering(65). Op 1 januari 1956 trad de Lefering in dienst en is werk zaam geweest bij Vrumona. De heer Lefering ging op 1 mei 1988 met pensioen. 27 Vanaf 1 september zullen alle GWN- medewerkers daadwerkelijk, na on dertekening van een arbeidsovereen komst, in dienst zijn van Bols Benelux. Dat heeft ook consequenties voor de toezending van Vers van 't Vat. Bols heeft een eigen personeelsblad dat onder de naam Klare Wijn elke maand bij de Bols-medewerkers in de bus valt. Na 1 september zullen de voormalige GWN-medewerkers het Heineken personeelsblad dan ook niet meer ontvangen. GWN-gepen- sioneerden en niet-actieven zullen Vers van 't Vat 'normaal' blijven ont vangen. We nemen dus afscheid van 200 actieve GWN-medewerkers. Dit augustusnummer is de laatste Vers van 't Vat die zij ontvangen. In Vers van 't Vat zullen we trouwens de meest belangrijke berichten van Bols Benelux blijven publiceren.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27