Wfc. y ÉtfrÊti In memoriam Ad Brenders In memoriam W. Leeuwis In memoriam P. Lamers In memoriam J.M. van Elten F.P.J, v.d. Vliet (meet- en regelwerk plaats) voor Instrumenttechnicus J.H. Scheepbouwer (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) voor Praktische Digitale Techniek L. Noort (magazijn en intern trans port) voor Magazijnmeester F.J. Silva (brouwen) voor het certifi caat MAVO Nederlands R. van Rooijen (magazijn en intern transport) voor Beveiligingsbeamte J.E.H. van Duijn (preventief onder houd) voor Trillingsanalyse Basis technieken F.C. van Dorp (storingsgroep verpak ken en magazijn intern transport) voor Elektrische Basisbegrippen B E.P.W. Backer (applicatie ontwikke- ling)c voor HB1: Gegevensbanken mw. C.J. Bedijn (plaatselijke admini stratie) voor het Praktijkexamen Boekhouden D. Berveling (ontwerpafdeling) voor MG1: Technische middelen PC. Greuter (procesautomatisering) voor Bedrijfskunde Commerciële Techniek M. Kooy (applicatie ontwikkeling) voor HS1: organisatie en informatie beleid mw. C.T. Modderkolk (centraal betalingsverkeer) voor het Praktijk examen Boekhouden M.J. Otten (water en milieu) voor Techniek Afvalwaterzuivering F.A. Schuchmann (applicatie ont wikkeling) voor HB2: Gegevens ana- lyse/moddelering/beheer mw. H.M. Plug-Overbeek (pensioen betalingen) voor Kennis der Sociale Verzekeringswet f.L. Straathof (schoonmaakdienst) voor het diploma Vakgeschoold Schoonmaker W Op 12 juli is op 28-jarige leeftijd overleden de heer A. Brenders. Ad Brenders trad op 1 april 1980 in dienst bij concerndrankengroothan- del 'De Baronie' in Breda in de func tie van Bijrijder. Op 1 juli 1982 werd hij chauffeur. In 1984 werd bij Ad een ernstige ziekte geconstateerd. Aangezien Ad zich realiseerde dat zijn oude functie van chauffeur op termijn zijn lichaam te veel zou gaan belasten, is hij zich gaan om scholen. Gezien enerzijds zijn voor keur en anderzijds zijn vakkennis, werd Ad benoemd tot assistent Groepsleider. In november 1988 werd hij opnieuw ernstig ziek. Kla gen was er bij hem niet bij. Terwijl hij zich erop voorbereidde om weer met werken te beginnen, kwam plotseling het bericht dat hij defini tief de strijd op had moeten geven. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Anita en verdere familieleden. Dat zij de kracht mogen vinden om dit verlies te verwerken. Ondanks het feit dat we allen wisten dat onze collega Wim Leeuwis ongeneeslijk ziek was, gaf het bericht van zijn overlijden een schok door de brouwerij-gemeen schap in 's-Hertogenbosch. Bijna 25 jaar was Wim onze collega. In de eerste jaren als poortbewaker; de laatste 20 jaren als groepsleider Intern Transport. Wim werd slechts 51 jaar. Met veel respect denken wij aan Wim Leeuwis temg. Een man recht door zee, waar fijn mee te werken was. Ook buiten het werk was hij altijd erg actief binnen de personeelsvereniging en dan vooral bij de Heineken visclub. Ook den ken wij terug aan de laatste periode van zijn leven, waarin hij in staat was om als mens boven zijn ziekte te blijven staan. Alles wat nog te regelen was deed hij ten goede. Wij hopen dat zijn vrouw en twee zonen en familie de kracht vinden om dit grote verlies te verwerken. Op 21 juli jl. is op 53-jarige leeftijd Piet Lamers overleden. Piet Lamers heeft vele jaren binnen de dranken handel als chauffeur gewerkt. De laatste jaren was hij magazijnmede werker bij de concern dranken handel te Horst. Piet stond bij ieder een bekend als een plichtsgetrouwe medewerker die ook zeer nauw betrokken was bij alle activiteiten van de plaatselijke personeelsvereni ging. Zelfs tijdens zijn ernstige ziekte was hij, vol goede moed, aan wezig bij de jaarlijkse kaartavond en oriëntatietocht. Wij allen vinden dat wij te vroeg afscheid van hem hebben moeten nemen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Op 30 juli overleed op 59-jarige leef tijd J. van Elten. Jan was sinds 1970 in dienst van Heineken. Gedurende deze 19 jaar heeft hij als produktie- medewerker in diverse functies dienst gedaan in de afdeling Verpakken van de brouwerij in 's- Hertogenbosch. Wij hebben hem le ren kennen als een prettige en opgeruimde collega, die naast zijn werk graag een praatje en een grapje maakte. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe en hopen dat het hun goed zal doen te weten dat wij Jan in onze herinnering zul len houden. Jan mst in vrede.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 23