Huwelijken Amsterdam Bunnik Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Horecagebieden Katwijk Zoetermeer Zoeterwoude Geslaagd Bunnik Horecagebieden Katwijk Rotterdam Zoeterwoude Mw. A. de Wit (kantine) met G. Jansen J.L. Vrede (verpakken) met mw. H. Amatkoesmin A.C.W. Kuypers (Eindhoven, expedi tie) met mw. A. Vondy P.M.M. v.d. Sman (bottelarij) met J.M.A. Breumelhof Marije L., d.v. S.O. Koornstra (con cern marketing research) Laurens H., z.v. P. Louws (Middel burg, expeditie) Carlijn E., d.v. P.B. Goedhart (Proseco) Bart, z.v. S.C. Nauta (order entry- externe expeditie) Cefas E.; z.v. mw. B.F. Valdink (plaatselijke administratie) Kelly, d.v. P. Cerdijn (magazijn intern transport) Maria L., d.v. A.N. van Duyvenbode (onderhoud brouwen en energie) Kevser S., d.v. A. Tekeli (bottelarij) Dennis, z.v. C.D. Wilbrink (storings- groep verpakken en magazijn intern transport) W.A. van Zelf (electrische tech nische dienst) voor Meet- en Regel techniek D.E. Turksema (verpakken) voor theorie Heftruckrijder N.J.B.P. van den Heuvel (logistiek) voor Management Integrale Goede renstroombesturing H. Hendrilcsen (storingsdienst) voor Industriële Automatisering J.M.C. Bronkhorst (mechanische werkplaats) voor de Voortgezette opleiding machinemonteur F.L.C. de Haart (informatisering en automatisering) voor Organisatie en Exploitatie van Automatiserings middelen C. Lamberts (planning en werkvoor bereiding) voor het deelcertificaat Natuur- en Wiskunde MTS F.L.C. de Haart (informatisering en automatisering) voor HS3: Organi satie en exploitatie van automati seringsmiddelen Mw. H.W.M. Paas-Gerards (verkoop, Den Bosch) voor Management Assis tente 1 B.F.M.A. Schiphorst (verkoop, Hoofddorp) voor het Biercertificaat Mw. I. van Marle (kantineArnhem) voor Machineschrijven H.P.J.M. Liebregts (administratie, Eindhoven) voor het Praktijkexamen Boekhouden f.P.A. Appeldoorn (magazijn, Horst) voor het diploma Magazijnmeester P.B. Goedhart, F.A. Breed (Proseco) voor het Vakdiploma Beveiligings beambte A. van Esveld (Proseco) voor Sport massage J.J.F.G. de Vassy (orderbehandeling) voor Export Manager Voor de cursus Onderhouds techniek: K.A. van Beek, P. Beije, G.J. van den Berge, W.L. Beste Breurtje, C.M.H. van Bommel, C.A. Bouwens, A.N. van Duijvenvoorde, P.J.M. van Eeden, B.L. Groen, R. Louwrier, J.W.M. van der Meer, W.J.C. Mensen, A. Muezerie, A.J. Plugge, W.R.A. Ritsma, J. Robavs, C. van Schie, T. van Schip, F. Spierenburg, W.P. van Steijn, J.W. Stigter, G. Thelen, F.D. v.d. Valk, L. Verheijen, J. Vis, C.D. Wilbrink, A.M. Valentijn, H.Th. Wansink, C.H. Zevenhoven, T.J.M. van Emmerik, R.L. Horroclcs, R.A. Huisman, H. Kranenburg, J. Kuiken, A.W. Lenting, A.P.M. v.d. Meer, D.J.W. Overmaat, R.H. van Peski, P.G. v.d. Plas, R.C. Plasmeijer, W.R.A. Ritsma, W.P.J. Rook, H.R. Ryker, H.J. Schoonbrood, P. Vos, A.W.f. Zeven hoven, (allen technische dienst) Voor de Basiscursus PLC: J. Batelaan, R. de Best, P. Buisman, P. Smith, B. Vork (allen verpakken), f. Jordans, E. Oosterbaan, A. v.d. Voet (allen storingsgroep brouwen en energie), P. Kluit, H. Verkerke, T. Wassink (energie), A. de Vos (storingsgroep verpakken en maga zijn intern transport Voor het diploma Automatisering in de Procesindustrie van het PBNA: H.L. v.d. Aar, Ch. Bos, W.G. v.d. Draaij, G.C. van Duijn, I.S. Eman, G.J. van der Flier, C. van Helden, C.J.M. Klaver, J. Kolster, A. Kooij, J.J. Kooiman, D. v.d. Plas, R.W.A. v.d. Poel, G.A.M. van Rijn, W.J. Schaap, A.S. Schuller, P. Visser, F.P.M. Walter, J. Wanders, R.W. Wassing, T. Zantinge (allen brouwen), J. Broek hoven, T. van Gans, R. Hellendoorn, E. Koopman, C.J. Koppen, H. Leine, W.H.B. Muller, H.N. Nusmeijer, D. Otten, M. Plug, P. Struiksma (allen verpakken) Voor het diploma CCV-B: J. Calk- hoven, R. Minnes, C. Ruitenberg (garage) Voor het certificaat Niveau A: R.v.d. Meijden, L.M. v.d. Oever (garage) Voor Elektrische Basisbegrippen A: D. van Hoegee, H.J. Smit, A. Snijders, C.D. Wilbrink, (allen verpakken), L. de Jong (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport), C.M.H. van Bommel (storingsdienst brouwen en energie) PR. Brand (machinebankwerkers) voor Inleiding Elektronica A. A.W.f. Zevenhoven (verpakken) voor Inleiding Elektronica B Voor de cursus Waterbehandeling B: F.L. Bakker, F.M. Buningh, W.P.G. v.d. Geest, P. Tak, A.F.T. Wassink, W.G. Koenen (allen energie), C.J. v.d. Kaay, C. de Ruyter (afvalwaterzuivering), T. Bulte (technische dienst), J.H. de Jong (afvalwaterzuivering), P. v.d. Meulen (ctv), H. Verkerke (energie) Voor het diploma EHBO: F.P. Bos (constructiebureau ontwerp afdeling), A.G.M. van Engelen (kan tine), J.P. Huigen (standards en codes), mw. C.M. de Menthon Bake (kantoorsecretariaat), M.C.J. Ver meulen (kostprijs-calculaties) Voor de cursus Waterbehandeling A: M.J. Bakker, L. v.d. Kloet, A. Dam, M.J. Keij (allen energie), D.J.W. Over maat (technische dienst) A. Vergunst (kwaliteitsdienst) voor LSBL VO-A

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 22