25e Concours Hippique Vierdaagse in tro pische zon Kleurrijk Antilliaans Zomercarnaval Nunspeet In Nunspeet werd op 25 en 26 juli voor de 25e keer het Concours Hippique gehouden. Volgens de kenners een paardenconcours dat tot de Nederlandse top tien behoort. Door het mooie weer was veel publiek op de been om het con cours, dat op terrein Hulshorst gereden werd, bij te wonen. Winnaar van de Grote Prijs in Nunspeet werd de Drentse amazone Jennie Zoer. Zij bleef in de barrage royaal voor op Jos Lansink. Rob Ehrens werd der de. De jurywagen was door Heineken ter beschikking ge steld. Nijmegen Precies 27.328 wandelaars hebben de 73e Vierdaagse van Nijmegen uit gelopen. Een record aantal lo pers volgens de organisatoren van dit internationale evene ment. En dat onder zeer tropi sche weersomstandigheden, die ongekend zijn voor Neder land. Heineken, één van de hoofdsponsors van het evene ment, verzorgde al voor de twintigste keer een spectacu lair vuurwerk aan de rivier 'De Waal'. Daarnaast waren er ver schillende gezellige Heineken en Amstel-terrassen in de bin nenstad opgesteld en traden el ke avond diverse artiesten op. De intocht van de wandelaars op vrijdag 21 juli was ook dit jaar zeer feestelijk. Vooral de militaire lopers kregen veel ap plaus en bloemen. Bijzondere belangstelling genoten de der tig Russische cadetten van een officiersopleiding in Moskou, die voor het eerst in de Vier daagse meeliepen. Ook Heine- ken-medewerkers, vooral van de Bossche vestiging, waren net als vorige jaren weer van de par- Rotterdam Een bonte verza meling mensen trok zaterdag 29 juli door de binnenstad van Rotterdam tijdens het Antil liaans Zomercarnaval. Ook dit jaar trok dit kleurrijke evene ment in de Havenstad veel pu bliek. De camavals-stoet trok vanaf het Centraal Station via het Weena, de Kmiskade, Nieu we Binnenweg, Coolsingel en het Stadhuis naar de parkeer plaats achter het Groot-Han delsgebouw. Amstel, hoofd sponsor van dit kleurrijke evenement, was aanwezig met diverse tapeilanden en bierbuf fetten.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 21