Kwaliteitspro j eet 'Kleintje Pils' goed verlopen io De 'Kleintje Pils'- bij eenkomsten die sinds september vorig jaar in het kader van het kwaliteitspro j eet 'Goed kan Beter' in Zoeterwoude zijn gehouden, zijn met goed resultaat afgesloten. Dit blijkt uit een enquête die onder de deelnemers is gehouden. Kleintje Pils was bestemd voor alle produktiemedewerkers die onder de CAO vallen en groeps leiders van de Zoeterwoudse brouwerijHet doel van het pro ject was de medewerkers in één dag beter bekend te maken met de brouwerij in al zijn doen en laten. De heer J.A.M. van Knip penberg, voorzitter van de werkgroep hierover: "Aan bod kwamen algemene informatie over de brouwerij, informatie over het kwaliteitsproject 'Goed kan Beter', uitleg over de brouwerij en de afdelingen en een bezoek naar keuze aan één van de afdelingen. Uit de en quête, die we onder de doel groep gehouden hebben, is ge bleken dat 75 procent van de 987 deelnemers zeer positief was over het programma van Kleintje Pils. Het korte tijds bestek van één dag waarop alles behandeld werd, leverde echter bij een aantal deelnemers pro blemen op. Men moest te veel informatie op een dag verwer ken." De blm 'Enkele reis Zoeter woude', die tijdens de sessies vertoond werd, werd door de meesten zeer gewaardeerd. De ze blm behandelde de geschie denis van Heineken. Ook het bezoek naar keuze aan andere afdelingen vond men positief. Van Knippenberg: "Deelnemers hebben gevraagd of ze daar naast nog andere afdelingen mochten bezoeken. Met name deelnemers die in hun dagelijk se werk strikt aan één vaste werkplaats gebonden zijn en de overige afdelingen eigenlijk nauwelijks kennen, kwamen met die vraag. De medewerkers die dat nog willen, kunnen zelf via de afdelingsleiding hiervoor de afspraken maken." Er is een boekwerkje in de maak, dat in het kort de lesstof van Kleintje Pils weergeeft. Dat is overigens ook een wens van de medewerkers die uit de en quête naar voren kwam. Dit boekwerkje kan ook gebruikt worden om nieuwe medewer kers wegwijs te maken in de brouwerij. Tijdens Kleintje Pils zijn diver se presentaties gehouden

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 10