Hoogste punt Cambrinus 200.000 keer de Pepsi-proef 7-Up geheel bij Vrumona Rijssen In Rijssen wordt de vestiging van de nieuwe dran kenhandel Cambrinus ge bouwd. Donderdag 6 juli werd het hoogste punt van deze nieuwe drankenhandel bereikt. In de vestiging in Rijssen worden de drankenhandel Din- kel en Regge uit Almelo en de drankenhandel De Vries-Lem- mo uit Twello ondergebracht. Vanuit de nieuwe vestiging zal sneller en efficiënter gewerkt kunnen worden, waardoor de service naar de relaties wordt verbeterd. De vlag wordt gehesen voor het hoogste punt van Cambrinus Bunnik Vrumona heeft zich ten doel gesteld 200.000 men sen in Nederland deel te laten nemen aan de Pepsi-proef in 1989. Vmmona wil met de Pep si-proef de mensen overtuigen van de betere smaak van Pepsi Cola. Dit aantal is aanzienlijk hoger dan in 1988, toen de proef 80.000 keer werd gedaan. Om het aantal van 200.000 te behalen, was het nodig om het aantal Pepsi-proef standplaat sen uit te breiden. De Pepsi- proef is te vinden bij evenemen ten, winkelcentra en in bepaalde winkels. Sinds kort wordt de Pepsi-proef ook bij sportdagen of fancy-fairs op middelbare scholen ingezet. De heer M.J. Gerards, product manager van Pepsi Cola, ver wacht dat het streefgetal van 200.000 ruim zal worden over schreden. Tot nu toe hebben in 1989 meer dan 150.000 men sen meegedaan. Van hen koos 54 voor de smaak van Pepsi Cola. Bunnik Al jaren bottelt Vmmona BV Seven-Up. Er zijn twee bottelaars in Nederland. De ene is Vrumona, die circa 60% van de Seven-Up produk- tie in Nederland verzorgt, de andere bottelaar is Winters in Maarheeze. Tussen Vmmona en Pepsi-Cola International (ei genaar van Seven-Up) is nu afgesproken dat Vrumona per september aanstaande Seven- Up-bottelaar voor geheel Ne derland wordt. Dit betekent dat de totale produktie van Vmmona met mim 10% zal stijgen. Er zullen geen extra me dewerkers voor hoeven te worden aangetrokken. In de eerste helft van 1990 zal na melijk in Bunnik een nieuwe af- vullijn voor grootverpakkingen in gebmik worden genomen, die een hoge capaciteit heeft.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 6