Champion Arnhem wordt internationaal Geen bus verbinding Natte Heineken wandeltocht Wisseling redactie commissie Bij de achterpagina: tie, werd dit jaar gewonnen door Wiljan Laarakkers met zijn paard Up to Date. Hij kreeg deze uit handen van de heer H.A.F. Hagemeijer, hoofd Plan ning en Control van het Horecagebied Gelderland/ Overijssel. Arnhem Van 6 tot en met 9 juli is in Park Presikhaaf in Arn hem de vierde Champion Am- hem gehouden. Dit concours hypique trok dit jaar meer dan 35.000 bezoekers. Het evene ment, waarvan Heineken hoofdsponsor is, zal volgend jaar tijdens haar eerste lustrum een internationaal karakter krijgen. De Heineken-prijs, een geld prijs en een bierpul met inscrip- Zoeterwoude N.V. Verenigd Streekvervoer Westnederland kan helaas geen goede busver binding maken voor het indus trieterrein Grote Polder in Zoe- terwoude. Dit is de conclusie naar aanlei ding van de enquête, gehouden onder de werknemers van de bedrijven in de Grote Polder in december 1988. De belangrijkste struikelblok ken zijn de spreiding in woon plaats en de werktijden van de werknemers. Van de 195 geïn teresseerden is de spreiding van de woonadressen groot: 63 uit Alphen a/d Rijn, 74 uit Leiden en 58 van elders (Noord- en Zuid-Holland). Ook de variatie in werktijden is groot: 103 vaste werktijden, 65 variabele dag dienst en 27 ploegendienst. In totaal zijn er 3095 formulieren verstuurd, waarvan 47% is teruggekomen. De medewer kers van Heineken zullen dus geen extra busfaciliteit krijgen. Heineken-medewerkers, zich niet afschrikken door het natte weer. Voor de meesten van hen was deze wandeltocht boven dien de laatste training voor de Vierdaagse van Nijmegen. De heer Valens Drs. M.MJ. Valens heeft per 1 juli ons bedrijf verla ten en heeft daarmee ook zijn werk als redactiecom missielid beëindigd. Als Hoofd Marketing Manage ment is de heer F.P.H. Bot benoemd, die tevens nieuw lid van de redactie commissie van Vers van 't Vat is geworden. Redactie Boenplaats, kuiperij en pekke- rij van de voormalige Rotter damse brouwerij. De foto is ge nomen in 1952 Den Bosch Wandelsport Ver eniging Den Bosch hield zater dag 1 juli haar jaarlijkse Heineken Wandeltocht in Bra bant. Een succesvolle, maar vrij natte tocht van vijftig, veertig en dertig kilometer door de lan delijke omgeving van Den Bosch. Niettemin heten vele wandelaars, onder wie ook De heer Bot en Redactiecommissie wensen de heer Bot veel succes en plezier toe bij deze nieuwe taak. Tevens willen wij vanaf deze plaats de heer Valens be danken voor de vele jaren dat hij zich voor Vers van 't Vat heeft ingezet. Wij wen sen hem veel succes toe in zijn nieuwe baan. Redactie en Redactiecommissie MET CASEMA MEER KEUS! ITRUM EN BV

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 31