Erediploma op beurs in Moskou Trainings centrum in Nieuw-Guinea Opnieuw uitbreiding in Cork Buckler in de Verenigde Staten Papua Nieuw-Guinea South Pacific Brewery in Nieuw-Gui nea opende onlangs een trai ningscentrum. Het doel van het trainingscentrum is de mede werkers efficiënt en effectief te leren werken. Verder is het trai ningscentrum bedoeld om per soneelsleden, die de capacitei ten daarvoor hebben, voor te bereiden op een nieuwe, meer verantwoordelijke baan binnen de onderneming. Het trainings centrum met een oppervlakte van 820 m2 bestaat uit vijf klas lokalen, een bibliotheek, vier praktijkruimten en een kan toorruimte voor de docenten. Sir Kingsford Dibela, voorheen gouverneur-generaal van Papua Nieuw-Guinea, verrichtte de openingshandeling. In zijn toe spraak benadrukte hij de waar de van het initiatief van South Pacific Brewery. Sir Kingsford Dibela hoopt dat andere bedrij ven in Papua Nieuw-Guinea South Pacific Brewery zullen volgen om de algemene ont wikkeling van de inwoners op een hoger peil te brengen. Moskou Het Presidium van de Kamer van Koophandel en Industrie in de Sovjet-Unie heeft de stand en de produkt- presentatie van Heineken op de beurs Tourindustria in Moskou onderscheiden met een eredi ploma. De gehele presentatie tijdens de beurs zoals de uitvoe ring, organisatie en klant benadering was een onder scheiding waard. De 72 m2 grote stand is oorspronkelijk ontworpen voor de afdeling Duty Free door de heer H. van Hoogdalem van de afdeling Re clameservice Amsterdam. In de stand zijn zowel elementen van een trendy bar als van een brain café terug te vinden. De stand is al eerder ingezet voor een beurs in Cannes en zal komend jaar nog op beurzen in Rome, Mün- chen en Cannes te zien zijn. Cork Het verbouwen van de Murphy Brewery Ireland Ltd in het centrum van Cork is een continu proces geworden. Ge zien een toenemende vraag naar de produkten Heineken en Murphy Stout is de brouwe rij in Cork opnieuw genood zaakt uit te breiden. Twee extra afvuleenheden voor de fusten- lijn en een nieuw helderbier- filter worden geïnstalleerd. Bo vendien wordt binnen een jaar de opslag vol/leeg goed ver plaatst naar de meest zuidelijke punt van het brouwerijterrein. Amsterdam Na de succesvol le introductie van Buckler in De opslagplaats bevindt zich nu nog in het midden van het brouwerijterrein, maar is te klein geworden door de toe genomen verkoop. Door de ver plaatsing wordt de goederen stroom binnen de de brouwerij sterk verbeterd. De afgelopen maanden is op het brouwerij- terrein eveneens gewerkt aan de bouw van een compleet nieuw service-blok. In dit servi ce-blok wordt het nieuwe hel- derbierfilter geplaatst. Twee heetwatertanks zijn al in het brouwhuis geplaatst. Spanje, Frankrijk, België en Nederland is het nu de beurt aan de Verenigde Staten om kennis te maken met ons alco hol-arme bier Buckler. De intro ductiecampagne van Buckler is begin juli in de Verenigde Sta ten van start gegaan. Buckler is te verkrijgen in six-packs. Buckler wordt in eerste instan tie in een beperkt aantal staten geïntroduceerd. Het is onder andere verkrijgbaar in de staten Cakfornië en New York en de grote steden Boston en Chica go. Buckler wordt door middel van advertenties in lokale kran ten en tijdschriften bekend ge maakt aan het Amerikaanse publiek.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 30