Rectificatie In het juni-nummer van Vers van 't Vat zijn enkele storende fouten geslopen in de verklarende tekst die bij de wereldkaart op de pagina's 20 en 21 stond afgedrukt. Door een verkeerde verklaring van de kleuren gaf deze kaart een onjuist beeld van de verkrijgbaarheid van onze biermerken. Om u alsnog de juiste informatie over onze biermerken te geven, hebben wij in de hart- pagina's van dit juli-nummer opnieuw een merk-wereld- kaart met een juiste legenda bijgevoegd. Voorstellen Commissie Oort Introductie Dry 100 Nieuws uit de vestigingen: Rijssen: Hoogste punt nieuwe drankenhandel Bunnik: 200.000ste Pepsi Proef; Vmmona voor Nederland totaalbottelaar Seven-Up Amsterdam: Expositie silo-gebouw voormalige brouwerij Zoeterwoude: Afdeling Intern Onderhoud van start Heineken en het milieu 8 Buckler sponsort wielerploeg Jan Raas 11 Introductie 1870 van Amstel 12 Nieuws uit de vestigingen: Sluiting Hennekes; Bisbrouwen: Nieuw infor matiesysteem in Den Bosch en Zoeterwoude 14 Verenigingsnieuws: Peurbakkentocht Leiden; voetbalwedstrijd om heftruckbokaal; Alweerweg maakte monsterrit; 15 Alternatieve vakantiegangers 16 Telexberichten 19 Bierserie deel 6: gist 20 Kroniek 22 Afscheid en Jubileum; Eredoctoraat en zilveren penning A.H. Heineken 24 Kort buitenland: erediploma Heineken in Moskou; Uitbreidingen in Cork, Trainingscentmm in Nieuw-Guinea; Buckler in VS 26 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 456034/ 457234 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) F.P.H. Bot R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. f.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. Y.C.M. Plaatsman- Peeters (Zoetermeer) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Evenementen: Champion Arnhem; Uitslag enquête NZH-bus; Heineken wandeltocht; Bij de achterpagina Bij de voorpagina: Op 13 juli werd een nieuw bier geïntro duceerd, Dry 100. Pas vanaf 7 september op de markt. Zie ook de pagina's 4 en 5

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2