Afscheid C.H .A. Driessen Afscheid N.G. Kop Afscheid J.P. Schreutelkamp Afscheid Ir. A.H. Stomp m-- Horst De heer C.H.A. Dries sen heeft 9 juni in onze dran kenhandel te Horst afscheid ge nomen. Na een dienstverband van bijna 28 jaar koos de heer Driessen voor de VUT. Hij is begonnen bij drankenhandel Vullinghs en is later als vorkhef truckchauffeur bij Vullinghs- Janssen-Huyben B.V. gaan wer ken. De heren Hameiers, Al- laart en Krah spraken de heer Driessen toe. Cor Driessen was een zeer gewaardeerde kracht, een collega die letterlijk en fi guurlijk zijn vaste plaats in de drankhandel had. Na de spee ches kreeg de heer Driessen een mini-heftruck en een radio cassetterecorder aangeboden. Den Bosch De heer N.G. Kop nam 1 juli afscheid van zijn col lega's. Na een dienstverband van meer dan 37'/2 jaar maakte hij gebruik van de VUT-rege- ling. Nico Kop werd samen met zijn echtgenote en dochter ont vangen door de heren De Voogd en Cuppé. De heer Cup- pé bedankte de heer Kop voor zijn inzet voor de Onder nemingsraad en 'de niet-actie- ven middagen'. De heer Kop be gon zijn loopbaan in 1951 als administrateur bij Heineken Rotterdam. In 1958 vertrok hij naar het Technisch Bureau van de afdeling Technische Dienst in Den Bosch. Als afscheids cadeau kreeg Nico Kop zijn typemachine mee naar huis, die meer dan 20 jaar dienst had gedaan. Ook kreeg hij een klop boormachine en enige cadeau bonnen. V Zoeterwoude Op uitdruk kelijk verzoek van de jubilaris is dinsdag 13 juni op bescheiden wijze aandacht besteed aan het 40-jarig jubileum en afscheid van de heer J.R Schreutelkamp. Het echtpaar Schreutelkamp werd ontvangen door bedrijfs leider De Goederen. Hij felici teerde de afscheid nemende ju bilaris met het 40-jarig dienstverband en overhandig de hem de bijbehorende Pieter Pils en gouden speld met dia mant. De heer Schreutelkamp kwam in 1949 in dienst bij Heineken als tapper bij de bottelarij in Rotterdam. In 1974 werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude. In zijn laatste functie heeft hij de gistreincul- tuur in Zoeterwoude bemand. Zoeterwoude De heer A.H. Stomp heeft 6 juli zijn af scheidsreceptie gehad. De heer Stomp werd ontvangen door de heren van Eerde, Scheltema en Schop. De heer Stomp is in 1978 als Hoofd afdeling Centra le Techniek van HTB in dienst getreden. In 1982 werd de heer Stomp Hoofd Centrale Inkoop HTB. Na een dienstverband van iets meer dan tien jaar maakt de heer Stomp nu ge bruik van de VUT-regeling. Tij dens de receptie spraken de he ren Leeuwenburg en Dankloff de heer Stomp toe. Zij noem den in hun toespraak onder an dere zijn technische en com merciële kwaliteiten en zijn gevoel voor teamwork. De toe spraak van de heer Dankloff werd ondersteund door een 'PC-lichtshow'.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28