Horeca gebieden Onze dienst verlieten Amsterdam Zoetermeer Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden J. van der Wel (Ec/pers.zaken) voor Cost Engineering J.A.M. Zentveld (Emballage) voor Nima Marketing B Voor de Biercursus: J.W. van der Berg (Horeca Grouw) G. van Breenen (Horeca Tap Service Eindhoven) G.J. Geurts (Verkoop Duiven) Th.E.M. Gruter (Verkoop Alkmaar) W.C.A. Hosang (Verkoop Alkmaar) C.H. Huizenga (Verkoop Grouw) H.X.M. Maas (Verkoop Hoofddorp) A.D. van Mourik (Verkoop Breda) E.J.G. Pols (Verkoop Hoofddorp) V.SM. Sturkenboom (Verkoop Groningen) A.E. Veerman (Verkoop Leidschendam) J. Wellner (Verkoop Arnhem) H.W. Cranen (Horeca Technische Dienst) voor Industriële Automatisering H.P.J.M. Daniels (Horeca Technische Dienst) voor Koeltechniek, Elektrisch schakelen, Industriële Automatisering G.J.G.M. Levels (Horeca Technische Dienst) voor Elektrisch schakelen C.G.A. Kroon (Administratie Alkmaar) voor Moderne Bedrijfsadministratie J. Pical (Interne Dienst Hoofdkantoor) Mw. S. de Gier-Sietaram (Bedrijfsresta urant) M.M.J. Valens (Marketing Management) Mw. L.C. van Blommestein (Thuisverbruik) Mw. C.M. van der Weijden (Pubhc Relations) Mw. J. Vinkers (H.T.B.) E.A.P Kuyper (H.T.B.) Mw. D.H. Bosma (Secretariaat COR) F.O.M. Gerlag (Kwahteitsdienst Verpakken, ploeg 4) A.M. Geelhoed (Applicatie ontwikkeling) S.J. Greidanus (Produktieleiding) Graag wil ik iedereen bedanken die aan mijn afscheidsreceptie klank en kleur heeft gegeven. Uw getoonde persoonlijke- en schriftelijke belang stelling, uw afscheidswoorden, uw bloemstukken en cadeaus, hebben grote indruk op mij gemaakt. Heel veel dank voor uw aller aandeel in deze voor mij zo plezierige middag. Alle goeds en vooral goede gezondheid toegewenst. Muchas gracias a todos los que me han acompanado en el via de mi despedida, asi como a los que han colaborado para entregarme un recuerdo, os quedo muy agradecido. Os deseo mucha salud y mucha suerte. C. Yague Velasco Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, mijn oprechte dank voor uw aanwezigheid, bloe men en geschenken en goede wensen bij ons 40-jarig huwelijk. Wij wensen u ook alle goeds, boven al goede gezondheid. PD. van de Werff Mijn vrouw en ik danken de directie van Zoeterwoude voor de envelop, de prachtige fruitmand en het drankenpakket, die wij bij ons 50- jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook de heer L. Kregel, die ons kwam feliciteren en de cadeaus verzorgde, onze hartelijke dank. H.C. van Randwijk Langs deze weg wil ik tevens namens mijn vrouw de directie hartelijk dank zeggen voor het mooie bloemstuk en drankenpak ket, door ons ontvangen, wegens ons 40-jarig huwelijksfeest. Wij waren blij verrast. A.P. van de Sijde Mede namens mijn kinderen wil ik de directie en zeker ook mevrouw Van Kooten dank zeggen voor de bloemen maar vooral voor de grote steun, ondervonden bij het overlijden van onze lieve man, vader en opa. Het heeft ons erg goed gedaan. Mw. D. van Berlo-Montijn Namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken bedanken voor hun bijdrage van bloemen en een drankenpakket, die wij bij ons 40-jarig huwelijksfeest op 17 mei mochten ontvangen. Tevens wil ik dank zeggen voor de mooie, verzorgde reis van 23 mei die we met u mochten meemaken. Ook daarvan hebben wij ontzettend genoten. Heineken, hartelijk dank voor al deze mooie dingen! P.S.H. Borgers Op 22 april is overleden de heer D.F. Renner (84). De heer Renner is op 28 juni 1926 in dienst gekomen van Heineken in Rotterdam. Op 1 augustus 1969 ging hij met pensioen. Op 9 juni is overleden de heer A. Keyer (90). Op 16 december 1920 trad hij in dienst bij de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 januari 1974 is de heer Keyer met pensioen gegaan. Op 21 juni is overleden de heer J. Oostergetel (76). De heer Oostergetel is op 1 juni 1947 in dienst getreden bij Heineken in Amsterdam. Hij was onder andere directeur van hotel Corona en was werkzaam op de afdeling Horeca-ontwikkeling. Op 1 mei 1978 ging hij met pensioen. Op 21 juni is overleden de heer J.M. van der Beek (67). De heer Van der Beek trad op 16 april 1973 in dienst bij Heineken in 's-Hertogenbosch. Op 1 oktober 1986 ging hij met pensioen. Op 27 juni is overleden de heer C.J.A. Bergveld (73). Op 18 mei 1945 kwam de heer Bergveld in dienst bij Heineken. Hij werkte tot aan zijn pensioen op 1 augustus 1980 bij Vmmona.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27