Huwelijken Zoetermeer Zoeterwoude Horecagebieden Geboorten Beek Den Bosch Rotterdam Geslaagd Zoetermeer Zoeterwoude Horeca gebieden Den Bosch Rotterdam Zoeterwoude 22 L.P. Kampinga (Marketing Management) met mw. K.H. Ko R.J. de Bruijn (Kelders Ploeg 3) met mw. M. Bolle T. Gunputsing (Colonne 1/Ploeg 4) met mw. B. Scopkan M. Kaan (Kwaliteitsdienst Brouwen) met mw. W.C.J. Hertogh F.A. van Staveren (Kelders Ploeg 2) met mw. U.B. Bohnet Mw. M.C. Plaizier (Horeca Heineken Nederland) met A.J. van Delft M. van Veen (Centrale Kwalitietscontrole Lab.) met mw. C. Paardekoper Mw. I.H.M. van Laarhoven (Secretariaat Correspondentie H.T.B.) met P. Laboyrie A.W. Tsjeng (Communicatie Management) met mw. A.M. Minnee H.G. Harms (Onderhoud Kantoor) met mw. A.C. Siwpersad Mw. C.A. van Weeren (Doe. Centr. Techn.) met K.J. Pantophlet C.J. Meys (Verkoop Rotterdam) met mw. C.J. Strijbos PW. Hoogendoorn (Verkoop Noord Holland) met mw. N.H.K. Buitelaar Mw. J. Heinis (Horecagebied Noord Holland) met B.R. Ten Caat A.P. Starink (Administratie Limburg) met mw. G.W.H. Riemens Jasmin A., d.v. mw. A.P.M.P. Huskens (Administratie) Inge B.; d.v. G.I.M. Kusters (Drh. Den Bosch Expeditie) Naomi M.J., d.v. H.J.M. van der Grint (Drh. Den Bosch Expeditie) Joyce, d.v. S.W. van Wijk (Export Administratie) Ceylan L., d.v. Mw. A. Noordijk (E.T.A.) Tatjana E.A., d.v. M. van Wel (Dranken bereiding) Mark, z.v. W. van Rutten (Info- Automatisering) Hessel, z.v. H. Meijer (Technische Dienst) Tim, z.v. mw. A.M.C.M. Menken (Bedrijfsbureau) Edwin, z.v. D.W. Ouwehand (Kwaliteitsdienst) Ricardo, z.v. A. Vianen (Colonne 3/ Ploeg 3) Ruben, z.v. P. van Kruistum (Applicatie Ontwikkeling) Merel d.v. J.J.G.M. Glansbeek, (Publ. Affairs en Marktonderzoek) Wouter, z.v. J.G.J. van Spijker (H.T.B.) Olaf F., z.v. R.A.M. Douque (H.T.B.) Christian W., z.v. W.P. Vergunst (H.T.B.) Eveline E., d.v. P.A.A. van Kampen (H.T.B.) Tim R.z.v. R.R. van der Sijde (Marketing Management Horeca) Linnette S., d.v. H.A. van Ballegooijen Transport, Opslag en Beheer) Annelies J.L., d.v. C.G.W. van Boven (Info- Automatisering HNB) Robin, z.v. mw. M. Mieremet (Secretariaat Correspondentie H.T.B.) Simone D., d.v. J.P. Kruit (Verpakkingstechnologie) Nilan, z.v. W.J. Groot (Administratie ADam-Utrecht) Bert, z.v. N.J.G. de Jong (Administratie ADam-Utrecht) Voor de Biercursus: J. Bertrums (Ontvangsten) N.A.A. van de Doelen (Horeca) P.M. Sloven-de Laat (Brouwerij) Voor Expeditie en Transport Buitenland: J.W. Stolzenbach (Magazijn) H.G.J. van Lokven (Magazijn) Mw. L. Paulides-Groeneveld voor Display Write 4 H.P. van Gammeren (E.T.A.) voor HAVO Spaans A. van der Wal (Verkoop) voor de Biercursus Mw. E.C.M. Lob-Ozephius 9 (E.T.A.) voor HS4 Kantoorautomatisering Voor Scheepvaart, Vervoer en Expeditie: Mw. M.A. Beuming (Orderbehandeling) Mw. C. de Weijze Orderbehan dehng) Mw. J.C.E. van Amerongen (Orderbehandeling) L.P.M. van Schie (EFI) voor II Basiskennis Informatica Voor de Biercursus: E.A.J.M. Backbier en L.C. van Blommestein (Thuisverbmik) R.A.M. Douque (Cost Engineering) R. Drieduite (Thuisverbruik) W. Fijnekam (Budgettering en Verslag) R.P. Geersinga (Ontvangsten) C.W. Herder, C.A. Hintzen, A.W. Konings, D.B. Kmit en W.J.H.H. Nikkelen (Thuisverbruik) E. van Willegen (H.T.B.) S.C. van den Braak (Apphcatieontwikkehng) voor HP4 Programmatuuropbouw J.H. Brand (Vorderingenbeheer) voor Credit Management H. Emmen (Centr. Bur. Techn. Doe.) voor II Basiskennis Informatica Mw. H.E.M. Van de Hoed-Overgauw (Bedr. Geneeskundige Dienst) voor Bedrijfsaudiometrist B. Klip (Veiligheid/Milieutechniek) voor Cursus Ergonomie H.G. Marck (Kantoororganisatie) voor HAVO H. Voorschuur (Veiligheid/ Milieutechniek) voor Kwaliteit in Veiligheid Safety Auditing/ASA

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26