Geslaagde Peurbakkentocht Voetbalwedstrij d om heftruck bokaal Monsterrit door Nederland Leiden Duizenden toeschou wers hebben donderdag 6 juli de vierde Peurbakkentocht van Leiden bezocht. Er namen on geveer veertig boten aan deel. De peurbakken, platte bootjes waarin vroeger op paling werd gevist, waren ook dit jaar in creatieve vaartuigen omge toverd. Zoals bijvoorbeeld die van de Heineken brandweer in Zoeterwoude. Er was vijf maan den gewerkt aan de Heineken- creatie: een brandweerwagen naar een model uit Frankfurt, compleet met brandweerspuit. Tijdens de tocht, die op het Heineken terrein van start ging, werd de tune 'What a wonder ful world' gedraaid. De boot kreeg, evenals andere jaren, veel aandacht van het publiek. tegen elkaar uit. De heftruck bokaal werd uiteindelijk ge wonnen door het gecombineer de team. Zij kreeg de prijs uit handen van afdelingschef A.H. Prins. Tijdens het voetballen zelf werd voor de kinderen een playbackwedstrijd gehouden. Na afloop werd er nog gezellig nagepraat tijdens een goed georganiseerde barbecue. Zoeterwoude Voor het derde achtereenvolgende jaar hield de afdeling Magazijn-Intern- Transport in Zoeterwoude een onderlinge competitie voetbal len. Gestreden werd om de hef truckbokaal. Dit keer kwamen twee teams van de vierploegen- dienst en een gecombineerde ploeg van de drieploegendienst, dagdienst en administratie Den Bosch Bedrijfsleider A. de Voogd gaf vrijdag 23 juni het startschot voor een monsterrit van 480 kilometer door Neder land. Negen leden van de Bos sche Heineken wielertoerclub Alweerweg deden hieraan mee. Slechts vijf wisten de tocht helemaal tot het einde uit te rij den. De tocht bracht de fietsers langs het IJsselmeer en de plaatsen Kampen, Harderwijk en Amsterdam. Zaterdag 24 ju ni bereikten zij, moe maar vol daan, de eindstreep in Den Bosch. Het was voor Alweer weg de eerste keer dat een der gelijke 'monsterrit' gereden werd. Wel is de wielertoerclub al een paar keer naar het bui tenland geweest en hoopt zij volgend jaar een fietstocht naar Spanje te maken.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 19