Heineken v Amstel Heineken Amstel Heineken Buckler Heineken Amstel Buckler Neutraal In Spanje brouwt El Aguila S.A. de merken Aguila, Dry 100 en Adlerbrau. In Italië brouwt Birra Dreher S.P.A. Dreher, Henninger, Ich- nusa, Messina en McFarland Franjaise de Brasserie S.A. in Frankrijk brouwt de volgende merken: 33 Export, Ancre, Mützig, Pelican, La Dry 33, Pel- forth, Porter 39, George Killian, Bouchart, Pilska, Stark en Syl- ver XMas. Murphy is het biermerk van Murphy Brewery Ireland Ltd. in Ierland. In Nieuw Caledonië worden door Grande Brasserie de Nou- velle-Calédonie S.A. No. 1 en Pilsner gebrouwen. Bintang, Tiger en Guinness zijn de biermerken die in Indonesië door PT. Multi Bintang Indone sia worden gebrouwen. In Congo brouwt Brasserie de Brazzaville S.A. het merk Pri mus. Van Brasserie et Limonaderies du Rwanda 'Bralirwa S.A.' in Rwanda zijn de merken Mützig en Primus. Dezelfde merken worden in Zaire gebrouwen door Brasse ries, Limonaderies et Malteries du Zaïre 'Bralima' S.A.R.L. Primus wordt ook in Burundi gebrouwen door Brasseries et Limonaderies du Burundi 'Bra- rudi' S.A.R.L.. Op La Reunion brouwt Brasse ries de Bourbon S.A. het merk Bourbon. Amstel Brewery Canada Ltd. brouwt in Canada Grizzly, Stee- Ier, Henninger en Peroni. Door Windward Leeward Brewery Ltd. op St. Lucia worden gebrouwen: Stag, Red Stripe, Dragon Stout, Guinness en Mackeson Stout. Brasserie de Lorraine S.A. (Mar tinique) brouwt Lorraine. Malayan Breweries Limited (de brouwerijgroep met belangen in Singapore, Maleisië, Papua Nieuw Guinea en Nieuw Zee- land, waarin Heineken samen met Fraser Neave een controlerend belang heeft van 80%) brouwt de merken: Guinness, Anchor en Tiger. Commonwealth Brewery Ltd. op de Bahamas tenslotte (waar in Heineken weliswaar geen meerderheidsbelang heeft maar wel een managementcon tract) brouwt behalve Heineken ook Guinness en Kalik. Heeft u ook al zo'n zin in vakantie?

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 17