Sociaal Jaar verslag 1988 Contract Bols Benelux onder tekend Zon, zon en nog eens zon Zoeterwoude Enkele maan den geleden viel bij de Heineken-medewerkers het Sociaal Jaarverslag 1988 in de bus. Een verslag dat dit keer in het teken staat van 'commer ciële activiteiten in de markt'. Helaas zijn door een verkeerde etikettering veel sociale jaar verslagen niet bij de geadres seerde aangekomen, doordat het etiket bij verzending half of geheel eraf was geschuurd. Wie het Sociaal Jaarverslag hierdoor nog steeds niet ontvangen heeft, kan het alsnog bestellen bij de afdeling PR, telefoon: (071-) 456751. Nieuw Vennep - Op 24 mei zijn de handtekeningen gezet onder het contract van Bols Benelux B.V. Bols Benelux is een joint-ven ture tussen Bols Nederland B.V. en GWN. De samenwerking omvat de gedistilleerd- en wijn activiteiten van beide onder nemingen in de Benelux. De nieuwe onderneming zal op 1 juli operationeel van start gaan. Op de foto de voorzitters van de beide raden van bestuur die bij de ondertekening aanwezig waren: links de heer G. van Schaik (Heineken N.V.) en de heer J.A.E.M. HellenbergHubar (N.V. Koninklijke Distilleerde rijen Erven Lucas Bols). "Nederland is een mooi land. Het moest alleen overdekt zijn." Een grap van conférencier Fons Jansen. Velen zouden de wens van Fons Jansen graag bewaar heid zien. Maar laten we eerlijk zijn, het regent hier niet altijd. Dat hebben we de eerste weken van mei en juni aan den lijve ondervonden. Zon, zon en nog eens zon. Alsof de zomer al was begonnen. Wie klaagt er dan nog? Een bierbrouwer be slist niet. En zeker een onder neming niet die ook een breed pakket aan frisdranken en gedistilleerd in huis heeft. In de pers verschenen er berichten over omzetstijgingen bij Vrumona van veertig procent. De buffervoorraad voor de echte zomermaanden waar een start mee was gemaakt, kon direct worden aangesproken. Door het aanhoudende goede weer dreigde soms een tekort aan flessen, etiketten of krat ten. Met de extra inzet van velen wist men 'nee-verkopen' te voorkomen. Overdekt, meneer Fons Jansen, okee. Maar dan wel met een 'open dakkie' graag.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 7