Mogen we even voorstellen 'Rust roest' HEINEKEN Omdat het prettig is een gezicht bij een naam te weten drukt Vers van 't Vat hier een foto af van het managementteam van Heineken Nederland. De samenstelling is als volgt: Hoofd Marketing Management Hoofd E.F.I. Hoofd Physieke Distributie Hoofd Personeelszaken F.P.H. Bot A.J.M. Blüm H.J.C. Philippa H.P.P.M. Hofhuis Algemeen Directeur Directeur Produktie Bier Hoofd Horeca Hoofd Thuisverbruik R.V. Strobos H. Kloek G. Stollc F.A. Versteeg Op de foto van links naar rechts: zittend de heren Strobos, Hofhuis, Stolk en staand de heren Kloek, Versteeg, Bot en Philippa. Omdat de heer Blüm bij deze vergadering niet aanwezig kon zijn, plaatsen we zijn foto als inzet. Zoeterwoude- In de maand mei is het jaarlijkse voetbaltoernooi gespeeld voor teams van de Zoeterwoudse produktie- en kantoorafdelingen. In het toer nooi, dat werd georganiseerd door de Heineken Voetbalver eniging Zoeterwoude (HVZ), kwamen dit jaar acht elftallen tegen elkaar uit. Het eerste team van HVZ won de finale van Bottelarij ploeg 3 mét 4-3. De heer H. Rijckborst, hoofd Medische Dienst, reikte de prijs aan het winnende elftal uit. Voor het toernooi in 1990 riep hij een nieuwe prijs in het leven: de sportiviteitsprijs. Deze wordt uitgeloofd aan het team dat zelf tijdens de wed strijden de minste blessures op loopt en tevens een sportieve instelling toont. "Aan dat laat ste zal het niet liggen, want het is al een sportief toernooi. Wij hebben deze prijs vooral in gesteld vanwege het grote aan tal blessures dat het toernooi opleverde. Uit de dagelijkse praktijk weten we dat de con ditie van de gemiddelde Heineken-medewerker niet ge weldig groot is. We proberen via de Heineken-sportvereni- gingen de medewerkers te sti muleren meer te sporten en te bewegen. Dit voetbaltoernooi laat zien dat er meer aan gedaan moet worden. In de nabije toe komst zal de Medische Dienst via gerichte gezondheidsvoor lichting proberen het belang van beweging en sport nog meer onder de aandacht te brengen", aldus dokter Rijck borst. "Want wat dat betreft klopt het bekende gezegde: rust roest." Wie het advies direct in daden wil omzetten, kan zich bij HVZ voor de komende com petitie inschrijven.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 3