I Jaarlijkse uitstapjes oud-medewerkers dr. H.Rijckborst over bedrijfsfitness in leader voetbaltoernooi Zoeterwoude; Nieuw management- team Heineken Nederland Interview met de heren De Voogd en De Goederen Nieuws uit de vestigingen: Extra vraag naar frisdrank; Sociaal jaarverslag; Ondertekening Bols Benelux-contract Bierserie deel 5: hop; de smaakmaker Klachtbehandeling bij Heineken Nieuws uit de vestigingen: 12 Bunnik: Actie voor Rivella Light; Nieuwe com mercial Sourcy Zoeterwoude: Televisiecommercial Buckler Lekker eten in Heineken treinwagon Verenigingsnieuws met: Vmmona zaalvoetbal; 14 bowling Zoetermeer; voetbalwedstrijd Zoeterwoude/ Den Bosch Nieuws uit de vestigingen: 15 Zoeterwoude: Reorganisatie HTB-stafdiensten; Nederlands centrum directeuren op bezoek; Ver bouwing laboratoria Amsterdam: Heineken kunstfilms De heer Folmer over marketing Bols Benelux 16 Rubriek Telex 18 Al 25 jaar Heineken-bedrijfskleding van firma Cohen 19 Waar zijn Heineken en Amstel te koop in de wereld? 20 22 Kort buitenland met: projecten in Patras en Schil tigheim 24 Evenementen met: sloepenrace Harlingen; marathon Amsterdam; voetbal in Schiltigheim 25 Kroniek 26 Afscheid en Jubileum; Vakantiegangers gezocht Bericht uit Shanghai; prijs voor 'Just Checking' 28 Ideeënbus; beschrijving ideeën en snip 30 Files Rijndijk; hekwerk rond P2; oproep; lezers aan 't woord; bij de achterpagina Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 456034/ 457234 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) F.P.H. Bot R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt mr. H. Schaap ir. f.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. Y.C.M. Plaatsman- Peeters (Zoetermeer) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: In de maanden mei en juni was het aantal zonne-uren ongekend hoog voor Nederland. Velen maakten hiervan gebruik door een koel glas te drinken op een van de terrassen, zoals op deze foto in de Oude Haven in Rotterdam

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2