Vakantiegangers gezocht Prijs voor Just Checking Afscheid C. W. Zwaan Afscheid T. Verbeek Zoeterwoude De heer C.W. Zwaan, hoofdportier in Zoeter woude, nam 2 mei afscheid van Heineken. Hij werd ontvangen door de heren Kloek, Hunck en Croese. De heer Zwaan kwam in 1957 in Rotterdam terecht op de afdeling Emballage. Later werd hij medewerker Expedi tie, ontvanger Exportbier en controleur Buitendienst. Om dat hij vanwege zijn grijze baard en kleine gestate de bijnaam 'kabouter' had, verschenen zijn collega's als kabouter op de re ceptie. De heer Zwaan werd een indrukwekkende punt muts aangeboden, waarna hij werd uitgeroepen tot 'opper- tuinkabouter'. Vervolgens kreeg hij een fiets cadeau waarop een grote zwaan zat, gemaakt door de Reclame Ser vice Dienst. Eindhoven - In de ontvangst ruimte van drankenhandel Winters-Van Wees in Eindho ven werd 26 mei het afscheid gevierd van de heer T. Verbeek, medewerker Horeca Tapser- vice in de regio Tiel. Na ont vangst van de heer Verbeek en zijn echtgenote werd het woord gevoerd door de heer De Roode. Deze stond stil bij het ruim 42-jarig dienstverband van de heer Verbeek, die onder meer bij de drankenhandels in Tiel en Den Bosch gewerkt heeft. Service en aandacht voor de afnemer stonden altijd cen traal bij de heer Verbeek. Hij on derhield dan ook uitstekende relaties met de klanten. Namens het personeel werd vervolgens een vouwfiets over handigd. Vers van 't Vat is op zoek naar medewerkers die iets speciaals tijdens hun vakantie doen. Vakantiegangers die hun vrije dagen op een alternatieve wijze invullen. Daarmee bedoelen we niet de steeds populairder wordende verre reis naar Indo nesië of de trektocht per cam per door Portugal. Wat bedoelen we dan wel? Mis schien zoekt u het dichter bij huis en bent u verknocht aan het Scheveningse strand. Of bent u degene die dit jaar een overlevingstocht door de Saha ra maakt, tijdens de vakantie vrijwilligerswwerk doet of de vrije tijd gebruikt om met ge vaar voor eigen leven een leeuw te temmen. Wie aan deze beschrijvingen voldoet of een collega kent die zijn of haar vakantie op een alternatieve wijze viert, maar te bescheiden is om zichzelf aan te melden, kan telefonisch reageren via een van de redactie-telefoon nummers 456034, 457234 en 456288 in Zoeterwoude. Wel graag vóór donderdag 6 juli. Amsterdam De Heineken bedrijfsfilm 'fust Checking' heeft 31 mei tijdens het achtste SAM-festival (Stichting Audio visuele Manifestaties) de eerste prijs gewonnen in de categorie 'industriële produlcties'. In totaal waren er dertig inzendin gen voor deze categorie. De prijs bestond uit een oorkonde voor zowel producent Gidi van Liempd als voor opdrachtgever Peter de Lange van Heineken. De film werd beoordeeld op ori ginaliteit, creativiteit, tech nische kwaliteiten en de wijze waarop het onderwerp werd be handeld. De jury bestond uit vertegenwoordigers van de werkgeversverbonden, het be drijfsleven, de Amsterdamse Industrie Vereniging, de over heid en de VAP (Verenigde Au diovisuele Produktiebedrijven).

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28