Marokko Bahamas Frankrijk Indonesië China Tsjaad Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden De heer F.N. Glavimans is per 1 mei werkzaam bij Brasserie du Maroc S.A in Cassablanca. Hij vervult daar de functie van Coördinateur de Montage. De heer G.N. Bouma keerde op 14 mei temg uit de Bahamas. Bij Commonwealth Brewery Ltd. was hij gedetacheerd als Bottling Hall Trainer. De heer H. Gerritsen, eerder gedetacheerd naar Fra Bra, is per 1 juni uitgezonden als Charge de Mission bij Franchise de Brasserie in Parijs. De heer M.H. van Deursen keerde op 4 april temg uit Indonesië. Hij was bij Multi Bintang Indonesië gedetacheerd als Maintenance Consultant. De heer W.A. Vermaas keerde op 12 mei temg van zijn detachering als Electrical Engineer bij de Shanghai Mila Brewery Co. Ltd. te Shanghai. De heer L.C.f. Vaessen is per 4 april gedetacheerd voor circa zes weken bij Shanghai Mila Brewery C. Ltd. in de functie van Senior Utility Engineer. (verlaat bericht) De heer en mevrouw Viertelhauzen zijn per 8 november vertrokken naar Moundou. De heer Viertelhauzen is werkzaam als Coördinateur Service Techniques. Amsterdam A.D. van Luipen (concern marketing advertising) Rotterdam H. van Rumpt (E.T.A. orderbehande ling transport) Zoeterwoude M.H. v.d. Kraan (bottelarij M.J.F. Geuskens (brouwen) 27 Vrijdag 31 maart was voor mij een bijzondere dag. Het was de dag van mijn 25-jarig jubileum bij de brou werij en tevens het einde van mijn loopbaan als vertegenwoordiger bij .de afdeling Thuisverbmik. Ik heb een fijne tijd gehad bij de brouwerij, waar ik met veel genoegen op temg kan zien. Ook 31 maart was voor mij en mijn familie een blijde dag; een prachtige receptie met een over weldigende belangstelling. Alle mensen van de afdeling Thuis verbmik, alle collega's, alle vrienden en bekenden wil ik dan ook langs deze weg nog eens heel hartelijk danken ook namens mijn vrouw en kinderen. Met de hartelijke groeten. Jaap Miedema Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik hierbij de directie, col lega's en vrienden, bekenden en vooral de afnemers hartelijk danken. U allen hebt door uw aanwezigheid, goede wensen, cadeaus en andere blijken van belangstelling tijdens mijn 25-jarig dienstjubileum er toe bijgedragen dat het voor ons een on vergetelijke dag is geworden. Nog maals bedankt. C.J.A. van Dorst Langs deze weg wil ik gaarne nog maals alle collega's, oud-collega's en bekenden uit de diverse afdelingen van de vestiging Zoeterwoude be danken voor de belangstelling en het overweldigend aanbod van ca deaus, bloemen, muziekcassettes en 'ludieke herinneringen'. Speciale waardering voor degenen die de be geleiding en de organisatie van mijn receptie hebben verzorgd. Ook namens mijn vrouw en aanwezige familieleden nogmaals bedankt. MA.G. van Pietersom Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik bij deze een ieder bedan ken die mijn afscheid op 28 april tot een overgetelijke dag heeft gemaakt. H. Steen Op 22 april is overleden de heer W. Kloek (67). Op 1 juni 1955 kwam de heer Kloek in dienst van Heineken en werkte tot aan zijn pensioen op 1 juni 1986 bij Vmmona. Op 27 april is overleden de heer K. Voogt (92). De heer Voogt kwam op 10 febmari 1922 in dienst van Heineken in Amsterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 maart 1962 heeft gewerkt. Op 1 mei is overleden de heer f. Siebers (80). Op 30 maart 1953 trad hij in dienst van de toenmalige Amstel-brouwerij. Op 1 december 1973 is de heer Siebers met pen sioen gegaan. Op 3 mei is overleden de heer G. Roffel (66). De heer Roffel is op 24 juni 1942 in dienst getreden bij de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 oktober 1987 is hij met pensioen gegaan. Op 11 mei is overleden de heer R. Eijer (72). De heer Eijer vanaf 27 februari 1961 in dienst geweest van Heineken bij de horecagroothandel Hergarden B.V. Op 1 mei 1982 ging hij met pen sioen. Op 19 mei is overleden de heer A.f. Sluymers (69). De heer Sluymers kwam op 15 april 1940 in dienst bij de toenmalige Amstel-brouwerij. Op 1 juli 1984 is hij met pensioen gegaan. Op 20 mei is overleden de heer C. Molijn (84). Op 23 mei 1922 trad de heer Molijn in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 au gustus 1969 ging hij met pensioen. Op 20 mei is overleden de heer R Vunderink (84). Op 15 juni 1925 kwam de heer Vunderink in dienst van Heineken in Amsterdam. Op 1 januari 1971 ging hij met pen sioen. Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk bedanken voor het mooie bloemstukje en het dranken pakket dat we voor ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. A.A. van Roon Langs deze weg wil ik iedereen be danken voor het medeleven en de getoonde belangstelling bij het over lijden van mijn man. M. V.G. Roffel-Farenhorst Op 24 mei is overleden de heer G.K. Drager (71). De heer Drager trad op 1 december 1970 in dienst van Heineken in Amsterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 janu ari 1983 heeft gewerkt. Op 26 mei is overleden de heer G.M.C. Mertz (75). Op 23 september 1946 trad de heer Mertz in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 maart 1979 ging hij met pensioen.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 27