Huwelijken Amsterdam Den Bosch Bunnik Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Den Bosch Bunnik Rotterdam Zoeterwoude Geslaagd Den Bosch Bunnik Rotterdam Zoeterwoude Buitenland Griekenland Zaïre Burundi St. Lucia Italië Mw. C.D. de Bruin (regionale coördi natie Afrika) met P. Iste P.J.M. Bögels (intern transport) met mw. H. van Ooijen J.J.M. Braun (technische dienst) met mw. A. Doevendans Mw. M.J.J. van Duren (interne dienst) met J. Wiggers M.P.H. Zwaneveld (verpakken) met mw. O. Bossema A. Slotboom (intern transport) met mw. G. Weigraven E.H. Kotte (kelders, ploeg 1) met mw. E.P.H. Ploeger Robin R., z.v. E.M. Kraak (concern marketing research) Marleen, d.v. Th.W. v.d. Aa (tech nische dienst) Wendy, d.v. G.A.J.J. Huizer Gros (ver pakken) Koen, z.v. P.H.M.M. Hezemans brouwen Marissa, d.v. C. van Breukelen (ver pakken) Cassandra, d.v. B.R. de Klerck (tech nische dienst) Jeffrey, z.v. A.L.W. Stap (verpakken) Marlon, d.v. M. Swanenburg (verpak ken) Maxime, d.v. R.H. Irijanan (verpak ken) Joost, z.v. W.A.C. Beset (bedrijfs bureau) Kirstie, d.v. A.T.M. de Kmijf (storingsdienst) Matthias A.S., z.v. A. Klinkenberg (planning en werkvoorbereiding) Djordy D.D., z.v. mw. M.C. van Laar- Posno (administratie) Leon, z.v. P. Vermeer (douanesectie E.T.A.) Robin M., d.v. H.J. Broerse (magazijn intern transport) Tessa G., d.v. G. Dekkinga (bouw kundige werkplaats) Jordy, z.v. C.N.M. Jeijmans (botte larij) Roel R.; z.v. E.P. van der Hoek (botte larij) Rosanne, d.v. R.J. Jordans (storings- groep brouwen en energie) Pascal, z.v. A.T. Lakenberg (magazijn en intern transport) Kylie, d.v. F.P.M. Walter (kelders) Natasja, d.v. E. Westhoff (kwaliteits dienst brouwen) Wendy, d.v. P. Zwaan (bottelarij) A.H. Schneider (intern transport) voor Informatica II, bestands- management Engels voor gevorderden: F. van Breemen, A.G.W. Koch (beide tech nische dienst), H.J.A.M. Vorsten- bosch (bedrijfsbureau) J.P. v.d. Ven (technische dienst) voor Brouwen voor niet-brouwers A.C.W. Thomassen (intern trans port) voor EVO Magazijnmede werker Engels intermediate level: L.M. Harinck, J.A.C. Verstegen (beide technische dienst) C. v.d. Werdt (intern transport) voor EVO Heftruckrijder A.T. Meurs (storingsdienst) voor Electrisch Schakelen W.J. Hijman (storingsdienst) voor Industriële Automatisering T.W. Hepsakker (administratie ex port) voor M.B.A. E.C.M. Lopb-Ozephius (systeem beheer en operationele onder steuning) voor Kantoorautomatisering Voor het Siemens Certificaat Simatic S5: A.A.G. Groen, R. Groothuis, M. Lucas (allen storingsgroep brouwen) F.A. van Staveren (brouwen) voor Vapro-B B. Schroef (magazijn intern transport) voor Magazijnmeester N.G.J. van Doorn (kwahteitsdienst) voor Kwaliteitscontrole en Specifi caties van Verpakkingsmaterialen Getuigschrift Algemene Voor opleiding Vakonderwijs: J.J.E. Almeida, B.M. Clemente, C.N.M. Heijmans, T. Gunputsing, M.H. v.d. Kraan, F. Lamers, D.C. Lima, F.F. Oliveira, A. de Best, W.M. de Haan, A. Holslag, J.M. van Harskamp, J. van de Kraan, P. van Leeuwen, C.J. Oliveira Melicio (allen verpakken), H.J.H. Kroon, G.M. Bottse (beide brouwen) De heer A. Nijhof keerde per 1 juni temg uit Patras waar hij als Chief Engineer ad interim gedetacheerd was bij Athenian Brewery S.A. De heer E. Reerink is per 16 mei ge detacheerd naar Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. Gedurende circa 3 maan den bekleedt hij aldaar de functie van Assistant Commercial Siège. De heer B.L.M. Zwegers en zijn ge zin zijn per 26 mei vertrokken naar Bralima S.A.R.L., in Kinshasa. Hij vervult daar de functie van Coördi- nateur de Gestion. De heer M.M. de Wit is per 26 mei voor circa 2 maanden gedetacheerd naar Brarudi S.a.R.L. te Bujumbura in de functie van Specialist Mesure en Réglage Electr. De heer K. de Vries keerde op 28 april terug uit Vieux Fort, St. Lucia. Hij was bij Windward en Leeward Brewery Ltd. gedetacheerd in de functie van Chief Engineer ad interim. De heer J. van Essen is per 30 april gedetacheerd bij Windward en Leeward Brewery Ltd. in de functie van Installation Engineer. De heer A. Been is per 21 april teruggekeerd uit Messina. Hij was bij Birra Dreher S.p.A. gedetacheerd als Installation Manager.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 26