Nieuwe stafdienst HTB Fascinating Art Aandacht voor Alcohol en Werk Laatste loodjes Zoeterwoude - Personnel naam van een nieuwe staf- Management Service is de dienst binnen HTB. Nieuw en eigenlijk toch ook weer niet. De bestaande stafdiensten: Perso- neelzaken Staf- en Servicegroe- pen, Technische Oplei dingen Internationaal, Docu mentatiecentrum Techniek, het Secretariaat en de Vertaalaf- deling vallen sinds 1 mei onder een stafdienst-paraplu. Door de samenvoeging is het aantal HTB-stafdiensten terugge bracht tot twee. Naast de heer F.W.E. Knoop, hoofd van de staf dienst EFI, rapporteert de heer R. Elert als manager van de nieuwe stafdienst aan de direc teur HTB, de heer C. Schelte- ma. 15 Amsterdam - Op initiatief van de heer A.H. Heineken is een serie kunstprogramma's ge maakt die binnenkort over de gehele wereld te zien zal zijn. De serie Fascinating Arts is sa mengesteld door kunsthistori cus Pierre Janssen. Hij kreeg de opdracht gefilmde portretten te maken van twaalf Nederlandse en buitenlandse schilders. Op 24 mei werden in het Van Gogh-museum in Amsterdam de eerste films vertoond en in geleid door Pierre Janssen. De eerste zes films gaan over de Nederlandse schilders Ver meer, Mondriaan, Van Eyck, Breughel, Rembrandt en van zelfsprekend over Vincent van Gogh. De programma's zullen worden aangeboden aan tal loze televisiestations binnen en buiten Europa. De opdracht voor de films werd gegeven door de heer A.H. Heineken, een groot kunstlief hebber. Met deze serie zullen de activiteiten in 1990 in het kader van de honderste sterf dag van Vincent van Gogh dankzij Heineken extra kleur krijgen. De heer Heineken samen met de heer Janssen voor een schil derij van Vincent van Gogh Zoeterwoude - Ruim 140 direc teuren en commissarissen van Nederlandse ondernemingen waren 8 juni te gast in de Hooiberg. Centraal tijdens de bijeenkomst stond het Alcohol en werk programma van Heineken. De inleiding van de heer W.F. van Rossum, hoofd Marketingonderzoek en Pubhc Affairs, de vertoning van een deel van de film Het grote ver schil leverden een groot aantal vragen op. Deze werden beant woord door een forum waar ook dokter H. Rijckborst, hoofd Medische Diest, deel van uit maakte. Zoeterwoude - "Wat gebeurt hier toch allemaal?" Dat vroe gen de medewerkers van het kantoorgebouw zich de afgelo pen tijd regelmatig af, wanneer zij langs de laboratoria hepen. Doordat de laboratoria van de Bedrijfstechnologische Dienst eerder dit jaar naar het nieuwe bedrijfskantoor zijn verhuisd, kwam op de eerste étage van het kantoorgebouw een grote ruimte vrij. Deze is, na de nodige aanpassingen en ver bouwingen, in april betrokken door het Quality Control labo ratorium van HTB. De voor malige werkruimte van het QC-lab op de tweede verdie ping zal worden benut door de laboratoria van HTB-Research. Net als Quality Control was Research de laatste jaren flink uit z'n jasje gegroeid. Allerlei apparatuur was daarom zelfs op de gangen geplaatst. Binnen kort zal dat probleem tot het verleden behoren. Waarschijn lijk zal eind deze maand de ver bouwing afgerond kunnen worden.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 15