Eerste lustrum zaalvoetbal- toernooiVrumona Buitenspel- val troef Bokmateam: ijskoud de beste Odijk - Op 3 juni vond in Odijk voor het vijfde achtereenvol gende jaar een zaalvoetbaltoer nooi plaats tussen de diver se Heineken-vestigingen. Ge speeld werd er om de Isostar/ Royal Club/Sourcy-wissel- beker. De GWN, dat met een verjongd team aantrad, werd winnaar. Rotterdam eindigde als tweede, gevolgd door Zoeterwoude, Bunnik en Den Bosch. Om het toernooi een ex tra feestelijk tintje te geven, werd na afloop een wedstrijd tussen EC. Utrecht-zaalvoet ballers en de winnaar van het zaalvoetbaltoemooi gespeeld. Deze wedstrijd werd met 5-2 gewonnen door F.C. Utrecht. De sportiviteitsprijs ging dit jaar naar Zoeterwoude. De heer De Schepper (Zoeterwoude) werd topscorer van het toer nooi. Zoeterwoude tegen Bunnik Den Bosch - In een sportieve wedstrijd heeft Zoeterwoude de Barre Molen Wisselbokaal vorige maand terug veroverd op het team uit Den Bosch. De jaarlijkse voetbalwedstrijd is een initiatief van de beide per- soneeldiensten. De aanvoerder van Den Bosch weet nog dat hij heeft verloren maar de eind stand "Ik dacht iets van 6-2." Navraag in Zoeterwoude levert ook geen definitieve uit slag op. "Het onderstreept het sportieve karakter van de wed strijd", aldus de Bossche cap tain. Opvallend was volgens hem dat beide ploegen gretig gebruik maakten van de bui- tenspelval. De sportievelingen kunnen echter niet een heel jaar wachten op de volgende wedstrijd. In het najaar krijgen de zuidelingen kans op hun re vanche in Zoeterwoude. Zoetermeer - Het Bokma-bow- lingteam mag zich kampioen noemen noemen van de Don derdagavond Bedrijven League. Het team won 11 mei voor de derde keer in het seizoen 1988/ 1989 de bedrijvencompetitie, waaraan plaatselijke bedrijven in Zoetermeer deelnemen. Zondag 28 mei werden in bow linghuis Westerpark in Zoe termeer de bijbehorende bekers uitgereikt. V.l.n.r. op de foto de heren R. Mahieu, H. Kelfkens (geen GWN-mede- werker), Sukhraj en R. van Asperen van het Bokma bow lingteam.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 14